Další příspěvek dorazil tentokrát od mužského zástupce. Napsal nám, že je sám sobě kadeřníkem. V rodině za kadeřníka nejvíce prý utrácí jeho paní...Jak jinak :) Ale zase je rád, že o sebe tak pečuje a je z ní fakt kočka:)Děkujeme za příspěvek!


 

U kadeřnice jsem byl naposled v době, kdy jsem měl ještě vlasy. Což je asi logické. Jelikož má genetika je nasměrována jiným směrem- od 30 let u nás mužům řídly vlasy, tak jsem byl kolem 45. roku téměř holohlavý a od té doby si hlavu vyholím strojkem sám a mám klid. Od Ježíška jsem si nechal koupit kvalitní strojek a jsem sám sobě kadeřníkem.

Kdysi jsem se chtěl podobat Johnu Lenonovi,kolem 19. roku, tak jsem si nechával vlasy růst a naši ze mě byli na mrtvici-že mají doma „máničku“. Byli jsme tedy parta „mániček“ a na našem háru jsme si zakládali a holky na nás letěly.

Spíš mě šokovala moje žena, která si asi po 15 letech po svatbě nechala ostříhat vlasy na krátko,které měla do půli zad a drasticky změnila barvu. Když jsem ji uviděl, nezmohl jsem se ani na slovo natož ji pochválit či zkritizovat.Jelikož o sebe moje dbá, chodí ke kadeřnici pravidelně každý měsíc, každého půl roku přifrčí s novým melírem,ale raději nic neříkám. Nejvíce mě štve, že chodí k nejdražší kadeřnici ve městě a nakupuje od ní určitě ty „nejkvalitnější“ patlaniny na vlasy.

Proto celé rodině doporučuji, a i mně samotnému odpadá starost, když jí kupujeme poukazy k této kadeřnici. Tak se jí na Vánoce sejde poukazů za 5000kč a v létě má narozeniny a to taky nějaký dostane, tak to naštěstí moc kasu nezatěžuje. Když mi jednou řekla, kolik dala za jedno stříhání, šel jsem raději venčit psa.

Na jednu stranu jsem opravdu rád,jak o sebe manželka pečuje a v jejím věku je fakt kočka. Na druhou stranu-když vidím ty nekřesťanské peníze, kolik kadeřnice dnes berou, protáčí se mi panenky. Ale jak říká žena:,, Prosím tě, ty tomu tak rozumíš!“

A už nemám argumenty.

HOPSMOPS-JAN

Pozn. red: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Chodíte ke kadeřníkovi?

  • Jak často chodíte ke kadeřnici?
  • Barvíte si vlasy? A v salonu, nebo doma?
  • Přinesla jste kadeřnici obrázek a nechala se ostříhat podle něj?
  • Jak výsledek dopadl?
  • Toužila jste někdy po účesu, který nosila nějaká celebrita?
  • Chytla vám špatně barva? Co jste dělala?
  • Chodíte ke kadeřnici jednou za rok?
  • Nechodíte ke kadeřnici vůbec? Proč?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá voňavý dárek, kouzelnou toaletku Cherry Bloom od Yves Rocher (100 ml, edT) v hodnotě 710 Kč:

edt

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmětem e-mailu je KADEŘNÍK. Předem děkuju!

Reklama