jaro

Každá změna ročního období svádí i ke změnám v interiéru. Ale na jaře je to „puzení“ určitě nejintenzivnější. Probouzí se nejen příroda, ale i naše byty do nového života a krásy. Probuďte se také a pusťte se do toho.

Nemusíte hned začít malovat nebo „šíbovat“ s nábytkem. To naše drahé polovičky většinou nesnáší. Máme pro vás mnohem jednodušší a levnější řešení, které zvládnete dřív, než dorazí z práce.

Zaměřte se na místa, která máte nejraději a na něž upřete nejdříve pohled, když vstoupíte do místnosti.

Každá z nich má svůj středobod, jakési srdce, které (s trochou nadsázky) udává tón. V obýváku to bývá pohovka s konferenčním stolkem, v kuchyni jídelní stůl, a v ložnici postel.

Jsou to nejdůležitější body, na něž se nejčastěji soustředíme a které dělají domov domovem. Domovem útulnějším, příjemnějším a osobitějším.

Když změníte vzory a barvy textilií těchto důležitých „bodů“, změníte i atmosféru jednotlivých místností. Když změníte povlečení na posteli, prostírání na stole, nebo polštářky na pohovce, nezruinujete rodinný rozpočet, ale uděláte něco pro svůj (rodinný) dobrý pocit a lepší náladu.

A to stojí za to, ne?

A nemusíte se spokojit jen s textilními doplňky. Své udělají i květiny, obaly na květináče, vázy, svíčky, nádobí a drobné dekorace, kterých se nabízí všude dost. Záleží jen na vašem vkusu.

Já osobně tyto změny miluju a vždycky se na ně těším. Teď, v novém bytě si je užívám o to víc.

Podívejte se na inspiraci do fotogalerie.

Foto: Facebook Zara home

Jak jste na tom vy, milé ženy-in? Také rády podléháte změnám, nebo si spíš libujete v zaběhnutém stereotypu a vyzkoušené jistotě? Napište nám do diskuze.

Čtěte také:

Reklama