Kosmetika Dermacol zaznamenala v posledním období výrazné změny. Ty ji opět staví do popředí jak mezi českými, tak mezi zahraničními kosmetickými značkami.

Dermacol nejen přináší svým spotřebitelkám novinky v oblasti kosmetiky, ale také se zapojuje do kulturního a společenského dění. Ať už se jedná o muzikály "Romeo a Julie na ledě" a "Kleopatra", jejichž je Dermacol partnerem nebo televizní dokument s Adrianou Sklenaříkovou, jež bude představen koncem letošního roku.

Dermacol ve svých aktivitách letošním rokem neustane, nýbrž připravuje další, do uměleckého i sportovního světa mířící projekty.
Značku Dermacol nyní najdete i ve filmových a televizních ateliérech a maskérnách. Stala se tak jedním z přípravků, jež používají moderátoři České televize, televize Nova i televize Prima.
Všichni oceňují kvalitu české kosmetické značky, která vychází nejen z tradice, ale především z používání kvalitních surovin a aplikace moderních poznatků současného kosmetického průmyslu.

Značková kosmetika Dermacol nenabízí pouze kompletní řadu kvalitních přípravků určených k péči o pleť i tělo.
Dermacol usiluje o to, aby každá žena rozpoznala, který typ kosmetického přípravku je pro ni vhodný. Cílem totiž je, aby ženy používaly výrobky, jež jsou vhodné pro jejich typ pleti.
K tomu je připraven speciální komunikační projekt: Dermacol Studio radí..., s jehož částmi se setkáváte již nyní v televizních spotech (a budete i v následujícím období).  

Všechny výrobky kosmetiky Dermacol jsou vyráběny s využitím nejmodernějších technologií a připravovány z těch nejkvalitnějších surovin.
Odborníci kosmetiky Dermacol vyvinuli kompletní řadu čisticí a pěstící kosmetiky, ze které si každá žena vybere ty výrobky, jež jí vyhovují.

V těchto dnech přichází Dermacol na trh s novinkou - unikátním krémem pro boj s časem nazvaným Elixir Cream.   
Elixir Cream je lehký, snadno vstřebatelný krém, který je mimořádně účinný proti vráskám a určený k regeneraci zralé pleti.
Obsahuje komplex účinných látek, které vyváženě působí na pokožku a podporují její regeneraci. Díky jedinečnému složení krému mohou účinné látky - především speciální enkapsulovaný retinol - pronikat až do hlubších vrstev pokožky a pleť tak účinně regenerovat, hydratovat a zvláčňovat.