Dobrý den,
nakupuji na internetu často a párkrát jsem musela i reklamovat. Ale až na jeden případ všechno proběhlo skvěle. Ten jeden případ byla moje vytoužena foukací kulma od Revlonu. Dámy to určitě znají - jak jsem ji viděla, "zamilovala" jsem se, a tak dlouho jsem o ní básnila, až jsem ji dostala (manžel to prostě nevydržel poslouchat).

Nadšení nad kulmou ale vydrželo jen do vyzkoušení. Slibovaný studený vzduch se nekonal. Dlouho jsem váhala, ale nakonec jsem se rozhodla, že chci kulmu, která funguje, jak má, a obrátila jsem se z dotazem na shop, odkud pocházela (jen pro přesnost ještě uvedu, že jsem neměla paragon a ani představu,kdo kulmu objednal a nechtěla jsem, aby manžel věděl, že je s kulmou něco v nepořádku).

Jako první mi odepsali, že nemají žádnou objednávku na moje jméno. Pak tvrdili, že nemají žádnou objednávku na toto zboží. Potom - že bez jména zákazníka nemohou reklamovat. Nakonec oběma stranám došla trpělivost. Na zprávu, že bez paragonu reklamovat prostě nelze, ale oni byli ti hodní, co se mi přesto snažili vyjít vstříc, jsem už jen okopírovala pár odstavců o reklamacích ze stránek pro spotřebitele.

Následovala strohá zpráva, ať pošlu kulmu se záručním listem. Několik týdnů jsem místo kulmy měla podací lístek z pošty a stále se nic nedělo. Protože lhůta pro vyřízení dávno pominula, poučena předchozím jednáním jsem okopírovala další odstavečky. Kupodivu přišla hned odpověď - právě TEĎ jim výrobce kulmu poslal.

Bohužel to stále nebyl konec, protože studeného vzduchu jsem se opět nedočkala. Ale asi jsem si vybojovala post velmi otravného zákazníka, protože okamžitě po upozornění, že hodlám poslat kulmu zpátky, mi nabídli vrácení peněz.

Samozřejmě jsem souhlasila a raději jsem si našla jinou kulmu a hlavně v úplně jiném obchodě - na internetu :-).
Přeji všem krásný den a pevné nervy při reklamování čehokoliv a kdekoliv.
Akiasare


Studený vzduch z kulmy? A hodinky s vodotryskem tam nemají? Co to, vy ženské, máte za smyšlenosti? Já raději zůstanu nevědomý. Ale jinak to musela být moc zajímavá korespondence, to vám povím.:)

Reklama