Krásné téma!
Nakonec jsem se rozhodla pochlubit se také svým velmi skromným bytem, co do zařízení (ne už tak do velikosti), a posílám malý fotopříběh s názvem Jak si dva chudí studenti zařídili byt za pár kaček.

 

 

1.      KUCHYŇ – samolepicí  fólie na linku cca 500 Kč, dřevěný obklad vč. latí  700 Kč (+ hromada ztracených nervů a pár slovních  přestřelek při vlastnoručním obkládání), světlo nad stolem 800 Kč, čtyři obrázky na stěnu, vlastní výroby (ve kterých  bohužel jen pár lidí pozná Čtyři roční období) téměř zadarmo, stůl a židle po předchozích majitelích, takže úplně zadarmo.  

 

 

 
2.      OBÝVÁK – (nemám žádnou pořádnou fotku, tak aspoň pro představu a úplnost posílám tuhle) stůl a 6 strašně rozdrbaných sedaček po předchozích majitelích zadarmo, bohužel k tomu se muselo investovat do dek  za 2x150 Kč, ale kdo se zas může pochlubit tak velikou sedačkovou soupravou

 


3.      LOŽNICE – jediný kompletně zařízený pokoj,  postel s matracemi  5 600 Kč, noční stolky 1 000 Kč, polička 120 Kč od tamtéž, rámy na fotky.. no to do toho snad ani nebudu počítat  a dvě skříně, které nejsou vidět za 2x2 500 Kč.

 


4.      WC+KOUPELNA – záchod s prkýnkem 2 000Kč, skříňky do koupelny 900 Kč, světlo nad umývadlo 40 Kč (to i žárovka je dražší), ubrousky 4 Kč a lepidlo na découpage 80 Kč


5.      SKŘÍŇ NA SKRIPTA – tak to už byl trochu problém, peníze docházely. Nakonec jsem koupila „úložný systém GORM“ za 500 Kč a k tomu žaluzii za 80 Kč, boky oblepila kartonem a skříň za 600 Kč byla na světě.


6.      DEKORACE –  a v neposlední řadě dekorace. Po bytě se nám už začínají hromadit mé výtvory, až to není hezký. Pochlubím se tím nejlepším a rovnou říkám, že tyhle polštářky nejsou z obchodu, jak si někteří myslí. Jediné, do čeho jsem investovala, bylo prostěradlo za 100 Kč, barvy Duha 3x10 Kč, niť a jehla  zadarmo zahálely ve skříni. No a potom jsem jenom barvila,  navrhovala, stříhala, vlastníma rukama ty malé kousky sešívala (stroj bohužel nevlastním), domalovala rybičky a výsledek posuďte sami…


 

Něco jsme si přinesli z domova,  spotřebiče nám dali rodiče, barvy na zdi jsme si míchali sami a suma sumárum jsme si zařídili takový malý 3+1 za ani ne 20 000 Kč. .-)

Tak vidíte, že to jde i za pár kaček.

Krásný den přeje

Kaatja


Díky Kaatjo. Tobě za odměnu posíláme krásné svíčky, abyste si mohli ten svůj byteček někdy večer hezky romanticky prosvítit.

I vy můžete něco dostat. Posílejte nám: to co se vám povedlo, to jaký máte byt, to na co jste pyšní: na redakční mail:

redakce@zena-in.cz

Reklama