Studentská pečeť je díky své jedinečné receptuře již stálicí na domácím trhu. Ve svém životě zaznamenala hned několik milníků, které stojí za zmínku. Ať už se jedná o změnu bydliště, nabídku limitovaných edic, nebo o zbrusu nový design obalů. Seznamte se se stručným životopisem oblíbené sladké pochoutky, která mnohé své fanoušky doprovází od dětských let.

Čokoláda Studentská pečeť spatřila světlo světa v roce 1975, v časech historicky pestrých a neopakovatelných. Narodila se v pražských Modřanech, kde místní mistry napadlo do čokolády zapečetit mix arašídů, rozinek a želé známý jako studentská směs. Pro spojení se studentstvím původní obal zdobila pečeť Univerzity Karlovy v Praze.

Krátce po vzniku její výroba přesídlila přímo do závodu ZORA Olomouc, v němž setrvává až do dnešních dní.  Dobový obal Studentské Pečeti se proto pyšnil Olomouckou orlicí a moravskou vlajkou. 

V roce 1994 ji pod svá křídla přijala zavedená značka Orion. Aby šla s dobou a zůstávala i po letech šik, prošla Studentská pečeť v letech 1998 a 2004 další vizuálními změnami. První dekáda nového tisíciletí znamenala pro oblíbenou čokoládu posun také v obsahu - v reakci na měnící se dobu a poptávku jejích milovníků, kteří toužili poznat známou chuť ve spojení s netradičním ovocem, byly na trh uvedeny první ovocné varianty, jejichž obliba i po letech trvá. „Velice náš těší, že Studentskou Pečeť mlsají spotřebitelé napříč generacemi. Je také oblíbená jako milý dárek,“ řekla Brand manažerka Studentské pečeti, Zuzana Dobríková.

Studentská pečeť, důvěrně známé sladké potěšení, je s námi již 40 let. Byla u toho, když se před panelákem hrála „Céčka“, květinářstvím vévodily karafiáty a rodiny se scházely u oblíbeného pořadu Videostop. Dnes chvíle strávené s ní fotíme na Instagram a podělíme se o ně s přáteli na Facebooku. Stále chutná nám i těm, kterým s ní uděláme radost. Žádná jiná čokoláda totiž není jako ona. Vychutnejte si Studentskou pečeť se svými blízkými a společně tak oslavme její kulaté jubileum.

ZE ŽIVOTA OBLÍBENÉ ČOKOLÁDY

  • 2015

Studentská pečeťTak ji známe dnes…

OBLÍBENÁ ČTYŘICÁTNICE

 

 

 

  • 1975

Studentská pečeťLAHODNÁ, NEODOLATELNÁ A ORIGINÁLNÍ STUDENTSKÁ PEČEŤ JE NA SVĚTĚ.

Mix arašídů, rozinek a želé v mléčné čokoládě si rychle zamilovaly tisíce Čechů a Slováků.

 

 

  • 1994

Studentská pečeťSTUDENTSKÁ PEČEŤ se stává součástí rodiny Orion a pod tradiční značkou známé Orion hvězdy si ji můžete vychutnávat dodnes.

 

 

 

  • 1998

Studentská pečeťSTUDENTSKÁ PEČEŤ V NOVÉM A MODERNÍM OBALU.

Arašídy, rozinky a želé teď lákají přímo z obalu.

 

 

 

  • 2004

Studentská pečeťOBLÍBENÁ ČOKOLÁDA JDE S DOBOU A CHCE NEJEN DOBŘE CHUTNAT, ALE I SE LÍBIT.

O dva roky později vzniká první limitovaná edice a přináší revoluční spojení hořké čokolády, arašídů, želé a višní.

 

 

  • 2008

Studentská pečeťLIMITOVANÁ EDICE MLÉČNÉ STUDENTSKÉ PEČETI S MERUŇKAMI SPATŘILA SVĚTLO SVĚTA NA PODZIM.

Už je to dávno, ale dodnes je pro řadu lidí nezapomenutelná.

Reklama