Dobrý den,

jsem už trochu v letech a navíc úča. Mohu potvrdit, že scény z filmů typu „má je", kdy kluci pomocí důmyslných udělátek zkoumají učitelku zespodu, nejsou vymyšlené.

Začínala jsem na jedné střední škole, kde ve třídě sedělo čtyřicet jen o pár let mladších kluků než já, a mnohokrát se stalo, že pod katedrou jako že něco hledali, ztratili, našli, upadli, zkolabovali" a bůhvíco ještě. Nechávala jsem to s peprným komentářem plavat, protože hormony se bouřily a navíc - já JE měla.

Chci však vyprávět jinou příhodu. Ještě za dob studií mě jistý vážený profesor, vdovec, pozval do móc nóbl restaurace na rande. No, spíš na přátelské posezení. Usoudila jsem, že kalhoty nebudou to pravé ořechové, a navlékla se do jediné sukně, kterou jsem tehdy vlastnila - krimplenové (kdo nepamatuje - byla to šílená tlustá umělina, ze které při doteku málem létaly jiskry). Protože mrzlo jen praštělo, navlékla jsem punčocháče, kožich a vyrazila.

Spodní prádlo jsem jaksi vynechala, co kdybych se svlékala, že jo, a tehdejší bombarďáky moc sexy nebyly. Jak jsem si to tak šinula, cítila jsem na břichu nějaké tření, ale nevěnovala tomu nejmenší pozornost. Vdovec čekal, uvedl mě na místo a začal pomáhat z kožichu. V tom všichni ztuhli. Já totiž tu blbou sukni měla vyhrnutou až do pasu, takže na hosty vykoukly mé příšerné hnědé punčocháče, pod kterými nebylo nic, respektive druhý, menší kožich, a z druhé strany holá zadnice. Ještě jsem stačila postřehnout šibalské úsměvy, srolovala tu krimplenovou hrůzu a vystřelila jak raketa. Profesor se druhý den smál, ale 1. další rande se nekonalo, 2. naostro už nechodím, 3. a pro jistotu nosím raději džíny.

sonyczech


Ou, tomu říkám trapas! Nyní se tomu asi zasmějete, ale dokážu si představit jak vám bylo tenkrát. Já bych se profesorovi už asi nedokázala podívat do očí. A co se týče těch puberťáků, možná by potřebovali vypolstrovaný stěny, aby si neublížili, když to s nima tak třískalo". :)))

A co vy, ženy-in? Šla jste někdy na rande bez kalhotek? Jaké to bylo? Napište mi svoji historku na mail redakce@zena-in.cz a vyhrajte knížku, která je tématicky velmi blízko k dnešnímu povídání ;)

Reklama