Už jsme si zvykli, že se všude ve světě dějí věci, které nevymyslí ani ta nejbujnější fantazie televizních scénaistů. Nedávno jste si mohli přečíst, že opilá chodkyně nabourala náklaďák, stálé čtenářky si jistě pamatují příběh manželského páru, který omylem znásilnil myslivce na posedu. A máme tu další zajámavou novinku.

„Zase nějaký erekce na slunci,“ tahle filmová hláška se nám vybavila po přečtení zprávy, kterou si rozhodně nemůžeme nechat pro sebe.

Německý student ukázal průvodčímu holý zadek za to, že ho jako černého pasažéra vyhodil z vlaku. Trenýrkami však zachytil o dveře vagonu a vlak ho dvě stě metrů táhl podél železnice, píše v pondělí agentura Reuters.

Průvodčí vykázal dvaadvacetiletého studenta žurnalistiky z vlaku v německém Lauenbrücku u Brém, protože mladík neměl jízdenku. Student mu oplácel neslušným gestem. To se mu však málem stalo osudné.

„Je zázrak, že nebyl vážně zraněn. Takové věci mohou končit smrtí,“ prohlásil mluvčí policie v Brémách. Mladík se snažil po celou dobu, co byly jeho spodky a kalhoty zachyceny ve dveřích, vyhnout nohama kolům vlaku.

Utrpení studenta skončilo poté, co jeden z pasažérů zatáhl za záchrannou brzdu. Na místo krátce nato přijeli záchranáři a na hodinu zastavili provoz na železnici mezi Brémami a Hamburkem.

Student vyvázl pouze s několika odřeninami a pohmožděninami. Nyní čelí obvinění z narušení železniční dopravy a urážky zaměstnanců německých drah.

Redakce dodává: O tom, že lidstvo jednou vymře na vlastní blbost, už není žádných pochyb. Škoda, že mladík zrovna neměl tanga.

Reklama