strip.jpg

Foto: Shutterstock

Pandemie koronaviru přinutila zavřít mnoho podniků včetně striptýzových klubů. Stejně jako mnoho další po celém světě i striptérky v Portlandu přišly o práci. Místo toho, aby však zůstaly zavřené doma, začaly nabízet svým zákazníkům to, co chtějí a k tomu ještě službu navíc.
 
Tanečnice z Lucky Devil Lounge nyní polonahé rozvážejí jídlo v rámci nově vzniklé služby Booper Eats. Samozřejmě v rouškách. Podle majitele klubu Shona Bouldena nejdříve vše začalo jako pouhý vtip na sociálních sítích. Nápad měl ale mnoho pozitivních ohlasů, a tak se rozhodl, že ho uskuteční.
 
Podnik se rychle přizpůsobil vzniklé situaci a byznys Shona Bouldena se ze dne na den proměnil v trochu jinou službu. Boober Eats nabízí celou řadu jídel, od pizzy přes steaky po corndogy, které vaří kuchaři tak, jak byli zvyklí. Ochranka vozí tanečnice ke klientům a barmani vyřizují objednávky. Podle striptérek je to dobrý způsob, jak dál vydělávat peníze, ačkoliv jejich platy značně klesly ze stovek dolarů za noc až na minimální mzdu. Pořád ale lepší něco než nic.

Reklama