Také ráda spočinete okem na krásném a vypracovaném mužském těle? Tak to se vám dnešní rozhovor bude velmi líbit. Dnes jsem totiž vyzpovídala sexy striptéra Nika, kromě jiného padla i otázka na velikost výbavy striptérů. :) Takže, milé dámy, pohodlně se usaďte a pokochejte se!

sd

Niko, ty ses zúčastnil jedné reality show, ve které jsi bohužel nevyhrál, ale změnil se ti nějak život?
Nikdy by mě nenapadlo jít do nějaké reality show, jelikož se na televizi ani nedívám, natož na reality show. Moje milovaná sestřička však byla jiného názoru, přihlásila mě tam a pak do mě hustila, ať to alespoň zkusím. Kvůli ní jsem zašel na casting v Bratislavě a vybrali mě. Řekl jsem si proč ne, dovolená zcela zdarma v Karibiku a další životní zkušenost, která nemůže ublížit. Ve finále jsem rád, že jsem tam byl. Jsem typ člověka, který rád zkouší nové životní výzvy, hlavně jsem získal hodně kontaktů a plno různých nabídek na práci.     

Ty jsi zmínil různé nabídky na práci, u toho zůstanu, máš totiž celkem zajímavé povolání – striptér. Jak ses k němu dostal?
Ano, je to zajímavé povolání, s tím souhlasím. :-) Dostal jsem se ke stripu asi před dvěma lety, kdy jsme byli s kamarádem na erotickém festivalu, který se konal v Praze. Tam si mě všiml jeden z členů a zároveň zakladatel striptérské skupiny California Dreams, který mě oslovil, zda bych neměl zájem se na jejich vystoupení podívat, případně s nimi spolupracovat. Přiznám se, že poté, co jsem viděl jejich úžasnou show, jsem to hned musel vyzkoušet. Ta obrovská ženská síla a neskutečná atmosféra, která tam panovala, mě dostala. :-) Moje první vystoupení na zkoušku bylo v divadle před cca 500 ženami a po vystoupení jsem hned věděl, že přesně tohle je to, co chci dělat. Poprvé ve svém životě dělám to, co mě baví a naplňuje.  

sd

Přemýšlel jsi o kariéře striptéra už někdy v minulosti?
No, popravdě, přemýšlel. To už je hrozně dávno, ale nikdy jsem se neodvážil to zkusit. Seznámení se skupinou California Dreams byla pro mě úžasná příležitost, jak začít se striptýzem, a hned na vysoké úrovni.

Jak se vlastně někdo může stát striptérem, musíš někam na konkurz?
Myslím si, že ten, kdo dobře vypadá, má slušnou postavu, umí se pohybovat, má charisma a hlavně si užívá pozornosti žen, nepotřebuje žádný konkurz. :-)

A co tvoje rodina? Vzala to, nebo ti to rozmlouvali?
Moje rodina je skvělá, vzali to úplně v pohodě, dokonce moje ségra mě v tom hodně podporuje a obdivuje mě. Ono je to možná i tím, že je velký rozdíl dělat strip na úrovni, jako třeba slavní Chippendales, a oproti tomu se někde obnažovat na zakouřené diskotéce, kde jsou i chlapi. Já mám rád večírky na úrovni, které také máme. Na našich Ladies night si zakládáme na tom, aby to bylo co nejlepší, chceme ženám nabídnout to, co si zaslouží, takže vysokou kvalitu. :-) Velký sál, společné choreografie, profesionální osvětlení a ozvučení je samozřejmostí.

Nedávno se konalo Mistrovství světa v pánském stripu, kde bylo až 1800 žen, bylo to neskutečný zážitek, který se nedá ani popsat, jen zažít. :-) Jen ještě podotknu, že jsem skončil na třetím místě, což mě velmi potěšilo.  

sd

Co tě na této práci nejvíce baví, a naopak nebaví?
Baví mě snad úplně všechno. :-) Nejvíc však odezva žen při vystoupení, to je pocit k nezaplacení a stal jsem se na něm závislým. :-) Co mě naopak nebaví, je to, když mám občas vystoupení někde na diskotéce, kde je více chlapů než žen... Je štěstí, že tyhle kšefty jsou jen občas.

Chcete vědět, zdali je pro striptéra důležitá velikost jeho výbavy? Klikněte na další stranu, kde uvidíte i mnohem více fotek!


sd

Niko, víš, co by mě, tedy předpokládám že nejen mě, zajímalo? Je důležité, aby byl striptér dobře vyvinutý? Určitě víš, jak to myslím. :-)
Vím přesně, jak to myslíš. :-) Povinností striptéra není „ho“ ukazovat, je to vždy věcí jednotlivce, takže enormně vyvinutý být opravdu nemusí. :-) Kdo chce, ať se s ním pochlubí. Já osobně ho neukazuju, protože nechci ukázat úplně vše. Pokud si však slečna zaplatí privátní taneček, rád jí ho ukážu. :-)

Všimla jsem si, že při striptýzové show jsou většinou dámy pěkně ve varu, což je dobře, ale asi umí být i docela neodbytné. Jak ty to vnímáš? Stalo se ti někdy něco nepříjemného v tomto směru?
To je pravda. Někdy jsou dámy celkem neodbytné, hlavně pokud v sobě mají vyšší promile alkoholu. :) Ale beru to vždy s úsměvem, tohle k tomu prostě patří. Jediná nepříjemná věc, na kterou si vzpomínám, je ta, kde jsem vystupoval na soukromé párty, myslím, že to byla rozlučka se svobodou. Jedna dáma už měla notně upito, byla vulgární a doslova ze mě kostým strhala snad do 30 vteřin. Ten zničený kostým mě vážně mrzel. :-)

Nemůžu se nezeptat na tvou přítelkyni, jak ta to bere? Ona asi ne každá žena by zvládla mít přítele striptéra.
Moje přítelkyně to respektuje, ví, že je to moje práce, není to lehké, ale je to tak.

Na závěr - máš i nějakou vtipnou historku z tvého vystoupení?
Těch je. :-) Nejvíc jich je právě ze soukromých večírků, ale musím přiznat, že občas místa, kde vystupuji, jsou taky k smíchu, třeba na fotbalovém hřišti nebo u táboráku bez muziky. To bylo super. :-)
Na našich dámských večírcích děláme privátní tanečky, jmenuje se to Horká židle, kde si dotyčná připlatí za taneček od svého oblíbeného striptéra, který tancuje jen v ručníku. Já měl takhle jednou matku s dcerou naráz, a vtipné na tom bylo, že „ho“ chtěly obě do pusy, prostě neskutečné!

sd

Chcete vidět Nika bez oblečení? Nyní máte, milé dámy, tu šanci, klikněte na další stránku!


sd

Více informací o tomto fešákovi naleznete na Nikově Fan Page www.facebook.com/nikostripshow nebo na www.nikostrip.com

Čtěte také:

Reklama