Nastal ten pravý čas zajít ke kadeřníkovi. Třeba právě nový účes je to, co vám chybí k dokonalosti.

Ale pozor, už žádné „tak jako obvykle, paninko?“ Ostříhat konečky, proužky, vyfoukat a domů, abychom se ráno probudily se stejným zoufalstvím na hlavě jako předtím.

Chce to radikální řez! A věřte, že současné účesové trendy mají co nabídnout k inspiraci.

Jaké jsou poslední novinky?

Triumfální návrat slaví graficky působivý, kontrastní střih s pevně vymezenými obrysy. Jeho sofistikovaná krása vynikne na zdravých, lesklých vlasech tmavých odstínů.

Nic pro vás? Co takhle inspirace hollywoodem? Tento styl sází na nenucenou vizáž a atraktivní tvary vlasů. Dlouhé, volné a lehce dekadentní na den či upravené a stylizované na večer.

 

Jste svobodomyslná  a uvolněná? Pak vám bude vyhovovat styl, který si libuje v kulatých obrysech a plnosti. Vytváří okrouhlé siluety s pocuchanými nesouvislými konturami. Dojem hloubky a pohybu nejlépe podtrhnou kaštanově hnědé tóny.

 

A co když léta nosíte mikádo a jste s ním vcelku spokojená? Nechte si ho zmodernizovat do módního střihu s plochými vnitřními vrstvami a asymetrickou ofinou. Větší zajímavosti a plastičnosti dosáhnete kombinací hlubších tónů kolem ofiny.

 

Jak vidíte, poslední účesové trendy jsou pestré nejen v barvách, ale i tvarech. A hlavně, nikomu nic nevnucují, plně respektují vaši osobnost. Je jen na vás, kterým se necháte inspirovat.


Fotografie použity z kolekce Essential Looks Podzim/Zima 2005  Schwarzkopf Proffesional