Že se nemá řídit pod vlivem alkoholu, to ví každý, ale čtenářka s nickem ladouch ví, že ani „neškodné“ stříhání nemusí dopadnout dobře, když se vám domácí víno vymkne z kontroly.

Dobrý den, můj přísěvek je ještě z doby mládí. S mojí nejlepší kamarádkou jsme slíbily našemu společnému kamarádovi, který nerad chodil k holiči, že ho přijdeme ostříhat. Na místo jsme dorazily nevybaveny žádnými zkušenostmi, kamarád nás přivítal skleničkou dobrého domácího vína z černého rybízu a než jsme se dostaly k dílu, tak jsme jich už v sobě pár měly.

Kdo zná domácí víno, tak ví, že hodně rychle leze do hlavy a když došlo na akci, tak už jsme obě byly pořádně namazané a kamarád taky. Ale daly jsme se do stříhání a stříhaly a stříhaly, pořád to nebylo nějak rovné a co vzniklo nakonec, to si ani nedovedete představit.

Naštěstí to bylo v zimě a kamarád chodil hodně dlouho v kulichu a dlouho nám to nemohl odpustit, ale kamarádíme se dodnes. Už nikdy v životě jsem ale nikoho nestříhala.

Nutno ještě řící, že nám oběma, bylo druhý den špatně asi za trest a domácímu vínu už jsem se od to doby vyhýbala.

ladouch

Milá ladouch, to mi připomnělo film s Voskovcem a Werichem, jak stříhali živý plot. Chudák kamarád

Máte také nějakou příhodu na dnešní téma, milé ženy-in? Máte chuť se vyjádřit k pánským účesům? Klidně můžete, dnešní téma je tu od toho.

Jaký účes nosí váš partner?

Líbí se vám, nebo byste na něm něco změnila?

Pište na: redakce@zena-in.cz

Reklama