Dobrý den, zdravím v redakci a čtenářky Žena-in.
Když jsem četla dnešní téma, tak jsem si okamžitě vzpomněla na svou tchyni. A nějak mi to nedá, abych vám v krátkosti nenapsala, jak se to s ní má.

Dříve jsme se snažili pomoct, pochopit, ale teď už mi to příjde jen k smíchu….

Moje tchyně nejdřív s manželem studovala bibli doma takzvaně „na volné noze“. Ale pak přišla s tím, že už jim ta bible nic nedává. Tak se nějak dostali do spárů jehovistů. No tak byli z toho ohromně šťastní. Měli konečně něco, co uspokojovalo jejich touhy a co je hladilo na duši.

Ale pak přišlo něco, nějaký hlas z hůry, či co jak to tchyně nazvala. A ona s manželem poznali, že to není tak slavné, jak to vypadá. Prokoukli jehovisty, a dobrý. Zase byli na volné noze….

Pak tchyně někde našla letáček či samolepku od vesmírných lidí. Tak zase hurá do toho, nakoupila knížek. Staré drahé knížky vyhodila či jinak zlikvidovala. A hurá do nového... tentokrát to pravé, jak říkala.

Musím podotknout, že jsme se jí to snažili vysvětlit, pomoct jí, ale ona je jak slepá..

Tak teď po večerech píše dopisy… A komunikuje s Aštarem Šeranem, či co ….. Musím ještě říct, že tchyně, ještě když byla u jehovistů, tak k nim přivedla hodně lidí a právě ti lidé se stali těmi „šéfy“ v sektě.

Tak teď je všechny obvolává, posílá dopisy… a snaží se jim říct, že to náboženství, ke kterému je přivedla, není zrovna to ONO. A tak to je moje tchyně…

Teď samozřejmě zase přesvědčuje lidi, že to náboženství, ve kterém je ona momentálně, už to Ono je. A co přijde příště...???

Přeji hezký den.

Anchelita

Milá Anchelito, myslím, že Tvá tchyně má velmi zajímavého koníčka. :o)))) Díky za Tvůj příspěvek... krásný pátek všem přeje

Reklama