Seznamte se s edukativním cirkusem – zcela novým formátem, který propojuje zábavu se vzděláním.
5c4887acd7197obrazek.png

Tým Discovero představuje jedinečnou světelnou a interaktivní show, která naprosto nenásilnou formou dětem sdělí, proč je důležité hýčkat naši planetu a životní prostředí. Chceme ji přeci zachovat pro další generace. O tom všem je dynamické divadelní vystoupení Do Awaking Sharks!!

NAUČÍME DĚTI I RODIČE MILOVAT PLANETU!

5c4adc341bdf4obrazek.png
Příběhem provází malí milovníci přírody Cameron (hlavní alternaci ztvární: Adam Semerád) nebo Alex (hraje Richard Pekárek). Cameron se ze všeho nejraději potápí se žraloky a surfuje. Silné vyprávění o chlapci z chudé rodiny, který nepotřebuje k životu nic než lásku k moři a žralokům – jeho jedinou vášeň. Do tohoto příběhu ovšem může vstoupit také Alex - bohatý kluk, který měl vždy vše, na co pomyslel, ale to hlavní a podstatné postrádá - pozornost rodičů.
5c4adc6762056obrazek.png

Oba jsou natolik pracovně vytížení a nemají čas ani na to, aby si všimli, že synovi něco chybí. Chlapci se ale na jevišti nepotkají a díky tomu bude každá edukativní show ojedinělá. Příběh roztančí krásná víla a tanečniced Ayerwina, která se pro pohyb přímo narodila.
5c4adc48ba1f0obrazek.png

Žádné “biflování” a hodiny strávené u knih!

Děti se díky EDUSU – edukativními cirkusu sami naučí mnoho věcí, aniž by postřehli, že se v tu chvíli vzdělávají. Pokud chceme chránit přírodu, kde jinde začít než právě u dětí, které jsou naší budoucností.5c4adc3db37fbobrazek.png

Znáte ten pocit když se vám něco líbí a myšlenku pak šíříte dál?
Vyprávíte o ní svým přátelům, rodině a známým? Tak přesně tomuto     pocitu my říkáme Discovero. Zkrátka moment, kdy vaše děti s radostí předají své poznatky z edukativní show dál.

Na naše představení se můžete tešit v divadle X10.

Děti si mohou prohlédnout a dotknout se žraloků v experience zoně.
obrazek.png

Těšíme se na vás už brzy na jedinečné show DO AWAKING SHARKS! Do budoucna navíc chystá Discovero tým další zajímavá vystoupení.

Reklama