hor.jpg
Foto: Shutterstock

600953a25fccbobrazek.pngBeran
Závist není pěkná vlastnost, přesto je člověku tak nějak přirozená. Je vám to povědomé? Zkuste se v tomto období zamyslet nad tím, proč vůči některým lidem pociťujete zášť a závist. Možná je to naprosto zbytečné a ubližujete tím jen sama sobě.
Foto: Shutterstock

600953b8990cbobrazek.pngBýk
Je tu někdo, kdo již dlouho čeká, až uděláte první krok. Nemusí se nutně jednat o první krok k novému vztahu. Možná je to někdo, s kým jste se v minulosti nepohodli. Seberte odvahu a zavolejte. Nemáte co ztratit.
Foto: Shutterstock

600953e323e6aobrazek.pngBlíženci
Vaše únava je zjevná na první pohled, a to nejen vám, ale také vašemu okolí. Zkuste spíše pátrat po její příčině, než bezcílně bloumat a pospávat. Možná si toho jen nakládáte na svá bedra příliš. Nemusíte všechno zvládnout sama.
Foto: Shutterstock

600953f7a96a1obrazek.pngRak
Dopřejte svému tělu maximum toho, o co si žádá. Pokud je to spánek, jděte dřív do postele, pokud máte chuť sportovat, to toho. Naslouchejte mu poctivě, má to smysl a povede to k vaší větší vyrovnanosti.
Foto: Shutterstock

6009541065e37obrazek.pngLev
Už dlouho jste doma nepořádala žádnou grilovačku nebo večírek? Pokud to tak je, měla byste to napravit. Utuží to vaše vztahy s přáteli. Navíc se potřebujete odreagovat a užít si trochu zábavy. Jen si dejte pozor, aby se vám věci nevymkly z rukou. Nebuďte příliš zbrklá.
Foto: Shutterstock

60095422cb515obrazek.pngPanna
V následujícím týdnu nedělejte raději žádná velká rozhodnutí, nepodepisujte smlouvy, nekupujte drahé spotřebiče. Hvězdy vám budou trochu šálit zrak a vy byste se nemuseli rozhodnout správně a poté toho litovat.
Foto: Shutterstock

60095432dde03obrazek.pngVáhy
Partner pro vás během následujících dní udělá jednu věc, která vás hodně dojme. Posílí to váš vztah a posune ho to zase o krok dál. Nezadané čeká zajímavé setkání. Nesmíte se však snažit vyhýbat pozvánkám do společnosti.
Foto: Shutterstock

60095441ab01dobrazek.png
Štír
Nechte si do života vstoupit více náhod. Neplánujte tolik, nechte se více unášet. Přijdou k vám nové zážitky a oživí to váš partnerský vztah. Jděte jim naproti, rozhodně to bude stát za to.   
Foto: Shutterstock

60095450e1825obrazek.pngStřelec
Pokud vás zrovna čeká dovolená, je to přesně to, co teď potřebujete. Potřebujete si odpočinout psychicky i fyzicky. Neotevírejte ani nezvedejte pracovní hovory. Zbytek měsíce budete nabitou energii potřebovat.
Foto: Shutterstock

6009546047d3bobrazek.pngKozoroh
Není ostuda, když si pustíte ne zrovna inteligentní seriál nebo film a budete u něj prostě jen relaxovat. Duševní rozvoj a intelektuální zábavu nechte na později. Nic z toho vám neuteče a i vy potřebujete někdy vypnout.
Foto: Shutterstock

6009546e83101obrazek.pngVodnář
Máte pocit, že doma je až příliš velké dusno, a tak vezmete otěže do vlastních rukou a budete to chtít změnit. To je sice skvělé, ale měli byste si počínat nanejvýš diplomaticky, abyste situaci spíš ještě nezhoršili.
Foto: Shutterstock

600954803f615obrazek.pngRyby
Své okolí začínáte štvát tím, že se na vás nedá spolehnout. Všude chodíte pozdě, slibujete věci, které nakonec nesplníte apod. Vše je způsobené tím, že si toho celkově nakládáte moc. Buď zvolněte, nebo nerozdávejte plané sliby jako na běžícím páse.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová. 

Reklama