I neslyšící mají své kurzy cvičení! Klub Energy Holmes Place Smíchov zařadil do své již tak široké nabídky studiových hodin novou unikátní lekci Street dance!

Koná se každý pátek od 16.30 v klubu Energy Smíchov na adrese Nádražní 32, Praha 5 pod vedením zkušené lektorky Kláry Herčíkové. Navštívit ji mohou i slyšící zájemci – i  při těchto lekcích bude hrát hudba, která běžně Street dance doprovází, protože neslyšící jsou oproti zbytku populace daleko vnímavější k hudebním vibracím.

Pro účastníky, kteří se prokážou kartičkou zdravotně postiženého, činí cena jedné lekce 120 Kč při platbě na recepci. Pokud si zakoupí předplacenou kartu na 10 lekcí, zaplatí za tuto permanentku 990 Kč.  Jedna lekce tedy vyjde na 99 Kč.

Holmes place

http://www.holmesplace.cz/energy/smichov/

Pro neslyšící, jejich rodiny, kamarády a širokou veřejnost pořádá Energy Smíchov v květnu dokonce i zajímavou akci Zavři uši. Ta se koná 16. 5. a přijít může každý!  

Co vás čeká?

Bohatý program, který bude zahrnovat zajímavou studiovou lekci, seminář o zdravé výživě, hodinu pro neslyšící děti a jejich maminky. Nemusíte mít obavy, na akci bude přítomen tlumočník. Navíc po celý den můžou všichni účastníci akce Zavři uši využít klubových služeb – posilovny, kardio zónu, bazén, relaxační sekci a studiové hodiny, které se ten den nabízí.

 Vstupné na akci Zavři uši  je 100 Kč.