Zdroj: TV Nova

Ve středu večer jste se mohly opět dívat na nový díl Výměny manželek, který byl opět plný extrémních vyhrocených situací, špíny, „duchaplných“ výroků a chování účastníků, které rozum mnohých diváků málokdy dokáže pobrat.

Emílie si se svým náhradním partnerem úplně nesedla, během jejich soužití došlo i k několika hádkám. Během osmi očí pak do té doby celkem mírná Emilka vybouchla, předvedla hysterickou scénu a svému manželovi sdělila, že podá žádost o rozvod, protože ji před druhým párem nepodržel. Asi věděl proč.
 
A jak je to u nich dnes? Emílie samozřejmě žádost o rozvod nepodala. „Já svého manžela miluju. Já jsem to tam nedávala. To byla prostě nejhorší psychika mýho života,“ sdělila po odvysílání epizody Emílie na kameru TV Nova.
 
Během výměny se Martin svěřil své náhradní manželce, že by se chtěl přestěhovat. Jelikož s tím Emílie nesouhlasila, rozhodl se k radikálnímu kroku. „Prostě jsem se odstěhoval. Čekám, co z toho bude,“ říká Martin. Emílie se za ním ale odstěhovat odmítá i přes to, že tvrdí, jak ho miluje.
 
Dívaly jste se na včerejší díl? 

Reklama