U čtenářky Krupové musí být asi každou středu veselo. Proč? To už si přečtěte v dalším dnešním příspěvku.

Já se doma k televizi nedostanu za celý týden ani jednou, fotbal mě totiž nebaví. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek, milá Krupová, pěkná ukázka. Přeju hezký den.


Zdravím v redakci i čtenářky,

jsem se na dnešní téma těšila jak moje mimi na lahváč :-)

Představte si pohodový středeční večer u televize. Podaří se mi nakrmit a uložit dítka těsně před osmou a jako každou středu si konečně sednu k televizi a sleduji Poštu pro tebe. Manžel na mě hází kyselé ksichty, ale dělám, že je nevidím. Kouká si na co chce celý týden, já sleduji jen tento pořad. Před sebou nachystám něco na zub a konvici s voňavým čajem.

V tom přichází Esterka a začíná zpovídat hosta. Je tam dcera, hledající matku a sourozence. Vypráví jaké měla dětství v adoptivní rodině a touží poznat sourozence a matku... Podotýkám, že můj drahý sedí hned vedle mě a kouká na to od začátku. Pak přichází Ondra a uvádí její sestru a matku..... V té chvíli se mne manžel zeptá, to je teta? Né, matka s dcerou. A proč se hledají? Ježíšššš, dala dceru do adopce. Proč jí dala do adopce? A to už nevydržím a taky se zeptám :-) Prosím tě koukáš na tu televizi, nebo na zeď? Většinou druhou část pořadu prokecáme převyprávěním první části a při dojemném setkání, kdy mám slzy na krajíčku začne má druhá polovička otvírat brambůrky. Neruuuuuš v této chvíli!! Tak se zvedne a jde pro něco do kuchyně a nevidím lautr nic. A tak je to každý týden.

Středečním večerům zdar

přeje Krupová

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Hlášky, které mě vytáčejí

  • Jaké hlášky často používá váš partner?
  • Čeho se nejvíc týkají?
  • Vadí vám hodně?
  • Jak na ně obvykle reagujete?
  • Máte nějakou zajímavou (vtipnou...) historku na toto téma?

Prosím, příspěvky už neposílejte. V 16 hodin se dozvíte, kdo dnes vyhrál hru pro páry: Hra o manželství od firmy Albi.

hra

Reklama