Vánoční svátky jsou odjakživa spojeny s pohodou a volnými dny, kdy máme čas na své blízké. Vánoce jsou také zažité tradice, na které se každoročně těšíme. Uklízíme, strojíme stromeček, balíme dárky, pečeme cukroví, připravujeme slavnostní tabuli.

 

S pohodou Vánoc se také pojí množství jídla, které v tomto období zkonzumujeme. Mnohé z nás se obávají nechtěných kil, která pak na začátku roku pracně shazujeme dolů. Jídlo, které na nás o svátcích čeká, nám ale také může způsobit zažívací potíže, pocity těžkosti, pálení žáhy. Také se obáváte těchto nepříjemných stavů? Pokud ano, máme pro vás zajímavý on-line rozhovor s odborníkem MUDr. Tomášem Tomsem. Ten vám může odpovědět na dotazy, které se týkají zažívání a problémy s tím spojené.

 

Kdo vám bude odpovídat na dotazy? Zde je představení našeho odborníka!

 

MUDr. Miroslav Toms
V roce 1980 absolvoval Fakultu dětského lékařství UK v Praze. Od té doby pracuje na dětském oddělení Okresní nemocnice v Jindřichově Hradci, kde dlouhodobě zastává funkci zástupce primáře. Od počátku 90. let provozuje navíc vlastní ordinaci pediatra specialisty, ve které sleduje především děti se zažívacími problémy a poruchami dýchacího systému. V těchto dvou oblastech se také podílí na postgraduálním vzdělávání kolegů pediatrů a dětských sester v jihočeském kraji formou přednášek na seminářích.

 

 

Pokud vás trápí zažívací potíže, a to nejen v období svátků, neváhejte a zeptejte se ho na radu.

On-line rozhovor se bude konat ve středu 12. 12. 2007 ve 13.00! Dotazy můžete pokládat už dnes!

 

 Stačí kliknout SEM.

 

Reklama