seznam.jpg
Foto: Shutterstock

Propagátorkou trendu, který je aktuálně na vrcholu, není nikdo jiný, než Hailey Bieber, která v tomto ohledu často udává směr. Po minulém glaze donut trendu přišla “strawberry girl”. Hlavním cílem je vypadat, jako že jste možná trochu déle leželi na sluníčku, které způsobilo lehké zčervenání. Základem je přirozenost, trochu pih a šťavnaté rty. Jakékoliv spojení s červenou barvou nebo jahodami bude perfektní.

K vytvoření jahodového looku vám bude stačit korektor, červená tvářenka, tužka na obočí, řasenka a lesk na rty. Zamaskujte kruhy pod očima a nedokonalosti a vezměte si třešničku na dortu tohoto make-upu, což je tvářenka. Hailey doporučuje tekutou v pořádně svítivé červené barvě, kterou nanáší nejen na tváře, ale i lehce přes nos a pod oči a aplikuje lehkým vklepáváním pomocí prstů. Stačí už jen lehce pročesat obočí, dát jednu až dvě vrstvy řasenky a pomocí hnědé tužky na oči vytvořit pihy. Pokud je máte, výhoda pro vás. Pokud ne, pár si jich dodělejte a trochu zatlačte prstem, aby se lehoučce rozmázly a nevypadaly moc nepřirozeně. Look zakončete přetřením rtů leskem a je jen na vás, jestli zvolíte průhledný nebo s červeným nádechem.

TIP! S žádným produktem to příliš nepřehánějte a pamatujte, že i tady platí – méně je více. Přirozenost na prvním místě stále platí a sama Hailey jí přikládá velkou váhu a důležitost.

Od té doby, co se sama manželka zpěváka Justina v tomto make-upu ukázala, se opět rozjela nezastavitelná vlna a jen po sociální síti TikTok se šíří miliony videí s tímto trendem. Zkuste ho taky a uvidíte, jak si ho oblíbíte, bude totiž slušet opravdu každému typu.

Hailey zdůrazňuje, že důležitá je příprava pleti. Pokud nebude zářivá a čistá, nikdy tento trend nevynikne tak, jak by měl. Proto se zaměřte na péči o pokožku a s lesklým projasněným vzhledem vám pomůže rozjasňující sérum, které použijte jako poslední krok vaší skincare rutiny.

Zdroj: people, vogue, TikTok, instyle

Reklama