Pod mojí postelí se toho najde opravdu hodně. Mám ji totiž udělanou v mezipatře a pod postelí mám zařízenou domácí pracovnu. Pracuji totiž jako překladatelka na volné noze a tak potřebuji mít místečko, kde se můžu své profesi věnovat.

Takže pod mojí postelí najdete pracovní stůl zahazený knihami, papíry a slovníky. Na zbývajícím volném místě mám svůj notebook a nikdy nechybějící hrnek s kafem. Takto vyvýšená postel má zktrátka své výhody. Nic se mi pod postel nezakutálí tak, abych si to nemohla vyndat. Nemusím se bát, co na mě z úzké škvírky vyskočí a kousne mě do nohy. Díky mému pracovnímu stolu a knihovničce se tam stejně už žádné jiné strašidlo než já nevleze.

Takže pokud máte strach z "kostry pod postelí" můžu vám to jen vřele doporučit ;)

Lucie


Hm, vyvýšenou postel jsem vždycky chtěla mít a pod ní přesně takovouto pracovničku. Máte mou tichou závist.

A co máte pod postelí vybudováno vy, ženy-in? Podělte se s námi o architekturu vašeho podpostelí a vyhrajte ocenění, které žádný inženýr architektury vyhrát nemůže. Pište mi na mail redakce@zena-in.cz.

Plody naší krásné země

Stěžovaly jste si, že sem nedám pořádného chlapa. Tak tady ho máte. Správný chlap má přece smrdět potem a močůvkou. Tak vám zaručuji, že tenhle tím určitě cítít bude. Možná i něčím navíc, ale to už zkoumat raději nebudem. Tak nevím. Možná ti 4% páni byli nakonec lepší ;)

Reklama