Včera odpoledne proběhla redakční porada. S jejími výsledky vás seznámím v následujícím textu. Věřím, že se vám naše nabídka bude líbit.

Nejdříve jaká pro vás chystáme témata.

V pondělí 19. 3 Saša Stušková probere vaše vztahy s rodiči vašeho partnera, aneb jak vycházíte s tchyní a tchánem.

V úterý 20. 3. si Dana Svobodová veme na paškál nejdůležitější jídlo dne, tedy snídaně. Snídáte pořádně, nebo to flákáte?

Ve středu 21. 3. na první jarní den Saša Stušková s vámi probere vztah k jaru. Myslím, že většina z vás je pořádně natěšená a po tomto víkendu, kdy teploty vystoupí nad 20 stupňů, budete plny elánu se k tomuto tématu připojit.

Ve čtvrtek 22. 3. má maličkost vytasí téma: Koho považujete za dámu a kdy jste se tak cítila vy? Naše externí redaktorka Zuzana Hainallová mi k tomu dala nádherný text, tak jsem zvědav, jak se s tímhle tématem vypořádáte vy. V redakci se na tohle téma strhla poměrně zajímavá diskuse.

V pátek 23. 3. se vás Jakub Kočí zeptá, zda jste někdy potkala, či viděla strašidlo. A nemyslí tím první pohled ráno do zrcadla.

Tolik témata na příští týden.

Pokud máte nějaký nápad na témata, která bychom měli zařadit třeba hned další týden, neváhejte a posílejte nám je do mailu redakce@zena-in.cz, nebo je klidně šoupněte sem do diskuse.

A k článkům? Je jich opravdu hodně, chystáme zajímavé rozhovory: Jakub se Šárkou Vaculíkovou, Saša s někým z triumvirátu Halina Pawlowská, Matěj Hádek, Jan Budař. Domluvena je se všemi, ale neví, kdy se časově sladí. K tomu máme pár příběhů. Kluka, kterému se díky pornu už ani nepostaví s jeho vlastní přítelkyní. O sousedovi Šmírákovii a skutečný příběh dvojčat, která chodila s jedním klukem.

A je toho mnohem víc…

Ale pokud máte nějaké nápady, problémy, se kterými potřebujete pomoct, nebo víte o nějaké úžasné ženě, kterou svět nezná, ale znát by měl, pište nám do redakce…

redakce@zena-in.cz

Reklama