6407147642f64obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Pavel (35)
„Všechny moje dosavadní partnerky měly celulitidu a všechny se za ni styděly. Hlavně přede mnou, ale nikdy jsem nepochopil proč. Vždyť je to normální věc, jako jsou třeba vrásky. K ženskému tělu to patří a absolutně by mě nenapadlo, to nějak komentovat nebo z toho dělat něco ošklivého. Není to ale ani nijak nádherné, zkrátka to neřeším, beru to tak, jak to je.”

Martin (25)
„Přiznám se, že se mi celulitida doslova na ženách líbí. Nemám rád dokonalost a je roztomilé, když se to snaží skrývat. Já jsem naopak proti skrývání. Rád tyhle partie své partnerce opečovávám a chci jí dát najevo, že se mi to líbí!”

Tomáš (41)
Když jsem byl mladší, řešil jsem to. S kluky jsme to dost nehezky komentovali, ale postupem času jsem zjistil, že za to ženy nemohou a že na tom není nic zvláštního. Nechci, aby se za to styděly, prostě dělám, že to neexistuje, aby byly víc v klidu.”

Marek (30)
„Pomerančová kůže není nic pěkného, nebudu dělat, že se mi to líbí, ale lituju ženy, že to mají. A v dnešní době, kdy se na sociálních sítích ukazují modelky s hladkými prdelkami, to musí být náročný. Rozhodně si nevybírám slečnu podle toho, jestli má, nebo nemá celulitidu, ale když ji nemá, líp se mi na ni kouká.”

Richard (45)
„V mém věku je celulitida to poslední, na co koukám. Jsou důležitější věci, ale přiznám se, že mi to nikdy nevadilo. Vždycky jsem vyhledával spíš silnější ženy a ty touhle problematikou trpí častěji. Nechávalo mě to vždycky klidným.”

Zdroj: respondenti Pavel, Martin, Tomáš, Marek a Richard

Čtěte také: