Ve čtvrtek večer odstartovala prestižní záležitost s názvem Mercedes-Benz Prague Fashion Week, která je největší módní událostí v ČR. Každoročně se na této významné akci objeví spousta zvučných jmen, co v módním světě něco znamenají, což si samozřejmě nemohou nechat ujít i známé české tváře.  Vy se nyní můžete podívat na to, jak se naše dámy (ne)umí oblékat.

Linda Bartošová

sd
Linda je bez debat velmi krásnou mladou ženou, ne nadarmo se pyšní titulem Česká Miss World 2012. Ač jistě svým vzhledem zaujme kdekoho, svým vkusem spíše odradí. Její model je jistě velmi pohodlný, to vidíme, ale na tuto akci se mohla obléci mnohem slavnostněji, což by zrovna Linda mohla vědět. Outfit je dobrý maximálně na cestu do fitka, nebo za kamarádkou na cigaretku, ale na módní akci jako je Mercedes-Benz Prague Fashion Week se to vážně nehodí. Prostě obyčejná holka od vedle.

Liběna Rochová

sd
Přední česká návrhářka ukázala, že umí a v módě se vyzná. Její model je úměrný jejímu věku i příležitosti. Jediné co možná mohla změnit, je barva kabelky, která mohla být kontrastní a celé kreace by byla živější a hravější, takto vypadá jako černá mamba. Jediné, co tak trochu nechápeme je „náhrdelník“, který vypadá trochu jako okov pro slony, který je k vidění v zoologické zahradě.

Kateřina Sokolová

sad
Modelka a Miss České republiky je kráskou s přirezeným půvabem, který však mohla v tomto případě více podtrhnout. Její outfit je sice hezký, ale jako v případě Lindy, nehodící se. Roztrhané džínsy jsou sice v kurzu, ale na modelu mohla více zapracovat. Kdyby outfit doplnila místo kabátku koženou bundou či sáčkem, udělala by rozhodně líp. Další, co se nám nelíbí jsou lodičku ve stylu stará/mladá, což Kateřina rozhodně není!

Tamara Kotvalová

ds
Královna Pařížské ulice, jak se Tamaře přezdívá, ukázala, že módu má v krvi. Její outfit je originální, nese spoustu prvků, které ale pospolu hrají líbeznou baladu a lichotí oku. Celý outfit se nese v pánském duchu, ale i tak neubírá Tamaře na ženské kráse! Tleskáme.

Klára Výtisková

sd
Extravagantní zpěvačka potvrdila, že originalita je její krédo a umí. Asymetricky střižená sukně, spolu s extra vysokými kozačkami a průsvitnou halenkou tvoří velmi zajímavý outfit, ale co jiného od Kláry čekat. Však se svou postavou si to může dovolit, navíc v módě je vše dovoleno! Někdo by mohl krititzovat podprsenku, která je pod transparetní halenkou vidět, ale její barva koresponduje s psaníčkem, takže proč ne?

Simona Babčáková

jh
Osobitá herečka si s tím moc hlavu očividně nedělala. Její výběr outfitu je šílený, rozhodně se nehodí na prestižní módní událost. Tričko působí dosti lacině, ale jistě jí ho záviděly kolemjdoucí malé holčičky, což Simona už dávno není, takže si infantílní top mohla odpustit. Když se nad tím zamyslíme, kdyby vyměnila svršek, až taková hrůza by to nemusela být. Simona má štěstí, že je velmi oblíbenou herečkou, takže jí jistě bude odpuštěno a do módního pekla se nedostane.

Kateřina Hrachovcová-Herčíková

sd
To, že nemá absolutně žádný cit pro módu, Kateřina potvrdila již několikrát. Jistě to i při Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku myslela dobře, ale... Opět je její outfit takový prazvláštní, nevysvětlitelný, jediné, co chápeme, je to, že chtěla být za dámu, ale asi ne od kolotočů, což tak trochu působí. Neforemné psaníčko, boty jako na divokém západě, nepovedené líčení a ten šílený účes. Jednoduše se to ani pro tentokrát Katce nepovedlo, tak snad už příště, držíme pěstičky.

Jana Plodková

wer
Kde začít? Asi takto, brýle, účes, líčení za jedna, ostatní je na pětku, možná i šestku. Kabát připomíná župan, boty domácí papuče a peneženka, kterou Janička má v ruce napovídá, jakoby si odběhla doma od plotny pro dvě mléka a vajíčka. Nevíme, nevíme, jestli je to model vhodný pro módní událost.

Zdroj foto: Profimedia.cz

Čtěte také:

Reklama