Společenský týdeník Story bude od 7. dubna vycházet v novém designu a s rozšířeným a vylepšeným obsahem. Při té příležitosti limitovanému množství čtenářek rozdá dárky a časopisy zdarma. Prohlédněte si část magazínu ještě před tím, než bude na stáncích, a rovnou si objednejte dárek na www.luxusnistory.cz.

Novou tvář časopisu reprezentuje jeho nové moderní logo se sloganem „Celebrity. Společnost. Trendy. Luxusní story“. Příběhy hvězd, rozhovory, skutečně originální módní rubrika a opravdu exkluzivní fotografie. To bude Story v novém. Co všechno se od 7. dubna mění?

• Na velikosti záleží, to je odvěká pravda. Více témat a exkluzivních fotografií si přímo říkalo o větší formát. Mají ho mít!
• Story se „převléklo“ do módní obálky. Lepší papír a lak mu vážně sluší, přesvědčte se.
• Když změna, tak pořádná. Pozadu nezůstalo ani logo. To nové je moderní, luxusní a snadno rozpoznatelné. Mezi ostatními tituly na stánku je prostě nemůžete přehlédnout.
• Všeho je víc! Stran, rubrik, fotografií. A také celebrit. Slavné tváře Vás nechají nahlédnout do svého šatníku, kosmetického kufříku a dokonce i do svého příbytku.
• To, co máte na Story tak rádi, samozřejmě zůstává. Žhavé informace ze soukromí hvězd, aktuální trendy v módě a kosmetice, rozhovory se slavnými, o nichž chcete vědět víc, a báli byste se jich zeptat…

První ochutnávka je už teď na www.luxusnistory.cz  a od 7. dubna se těšte na nové Story v plné kráse na stáncích.

Reklama