Takhle mi to jednou přišlo mailem, přeposílám vám to v plném znění.

Jiřina

Jedna celkem drsná historka, šiřte dál!
Jedna známá byla nakupovat v Hypernově v Průhonicích, asi v devět večer. Když skládala věci do auta, přišel za ní chlápek - seriózní pán kolem padesátky, v obleku, s diplomatkou. Že prý tam měl nějaký jednání a bohužel mu ujel poslední autobus, tak jestli by ho nevzala na Opatov, pokud jede tím směrem. Ona řekla, že ne, ať se nezlobí, a maník jako že OK, že nevadí, že to chápe.

Když odjížděla, tak tam pořád ještě byl, takže se jí ho zželelo a vzala ho s sebou. Maník hodil diplomatku dozadu a nastoupil. Když zastavili na křižovatce na červenou, zeptal se, jestli by jí nevadilo, kdyby si radši sednul dozadu, že prý se mu dělá vepředu špatne. Když vystoupil, blikla zelená, ona najednou asi dostala strach a prostě mu ujela.

Doma to vyprávěla manželovi, ten jí samozřejmě vynadal, že je úplně blbá, že ho tam tak nechala, a co teď s tou jeho taškou... Tak jeli na policii, ať to třeba předají oni. Policajti tu diplomatku otevřeli. Nebylo v ní vůbec nic, jen rukavice a ocelová struna...

Tohle se doopravdy stalo, takže si dávejte bacha!


Milá Jiřino,

tohle je úplně ukázková městská legenda. Sama o sobě nezní úplně nepravděpodobně, ale její věrohodnost snižuje, že ji kdekdo vypráví s tím, že se to "stalo kamarádce jeho tety"... A to, že se rozesílá e-mailem, je samo o sobě značně dehonestující.

Děkuji Vám za příspěvek!

A co vy, milé čtenářky? Také vám již někdo vyprávěl o stopařovi se strunou? Nebo nějakou jinou podobnou historku? Napište nám to na redakce@zena-in.cz.

 

Reklama