• Na stojáka

5ab1132d248c3blobid0.jpg
Jakákoliv pozice zezadu je pro muže učiněnou cestou do brány rozkoše a extáze. Nejraději ji ovšem praktikuji až v samotném finále, jelikož se rychle přiblíží k cílové pásce. Rozhodně mu ji tedy neodepírejte. Pro nás, pro ženy, je pohodlná, protože nemusíme vesměs nic moc dělat, jen se pořádně prohnout, pokud jde o variantu „na pejska“. Když zvolíte náročnější verzi „na stojáka“ možná vás tu a tam bude něco bolet, ale je to příjemná záležitost. Pokud je váš partner vysoký, vyhoupněte se na špičky, nebo, což je úplně nejlepší, zvolte rajcovní lodičky na vysokém podpatku. Tím posunete jeho chtíč zase o úroveň výš. Chytněte ho za ruce a přesuňte je na své krásné tělo, ať jste co nejblíže k sobě. V případě, že na tom s rovnováhou nejste nejlépe, opřete se o parapet. Hlavně při této pozici nezkoumejte, jak jsou na tom vaše okna, jestli není čas je umýt. Věnujte se sama sobě a svým pocitům.

  • Lehátko a mořská víla

5ab1132de6426blobid1.jpg
Pozice mohou působit krkolomně, ale taková hrůza to není. Navíc, není od věci si občas pořádně protáhnout páteř. Obě polohy jsou podobného charakteru jen s pár změněnými detaily. Lehátko je pro vás trošku méně nepohodlné. Nicméně, oba z toho budete mít příjemné potěšení. Nezapomínejte po celou dobu koukat partnerovi do očí, to pro něj bude největší radostí. Pro zpestření můžete protějšku omotat nohy kolem pasu nebo mu je dát na rameno. Průnik tak bude ještě intenzivnější. Navíc tato pozice vám udělá pěkné ploché bříško. Mořská víla je obdobná, jen probíhá na stole či kuchyňské lince. Pro větší potěšení si podložte bedra vyšším polštářem. V mořské víle vydržíte podstatně delší dobu než v lehátku, proto tuto pozici doporučujeme méně zdatnějším jedincům.
5ab1132e0c041blobid2.jpg

  • Koníček ale opačně

5ab1132db7ae3blobid3.jpg
„Na koníčka“ známe velmi dobře všechny. Muži tuto polohu milují, protože na nás mají dokonalý výhled. Zkuste ji ale pojmout jinak. Otočte se k němu zády, stydlivé dámy to jistě ocení. Nezapomínejte se pořádně prohnout, ať se partner dostane co nejhlouběji. Můžete zapojit i boky a jemně kroužit boky jako pravá havajská tanečnice. Pánové to mají opravdu rádi.

  • Tváří v tvář

5ab1132dd2989blobid4.jpg
Velmi, vážně velmi příjemná je pozice poupěte. Vezměte iniciativu pevně do svých rukou, usaďte partnera na taburetku a pěkně si ho osedlejte. Bude rázem v sedmém nebi a ihned se mu budou napínat nohy vzrušením. Tempo můžete zpočátku určit vy, ale uvidíte, že až se on vzpamatuje, převezme otěže, ale bude se vám to líbit. Chytne vás za boky a bude si vás kočírovat podle sebe. Buďte si jistá, že dlouho nevydržíte a bouchnete na vlně, možná i vlnách několikanásobného orgasmu.

Čtěte také:

Uložit

Reklama