Pocení je zcela přirozený projev člověka. Reguluje lidský organismus a chrání ho před přehřátím, proto je zcela normální, když se potíme v horkých dnech, při sportu, nepříjemných onemocněních či stresových situacích. Pokud se ale potíme nadměrně a i v naprostém klidu, trpíme tzv. hyperhidrózou. Na tu bohužel klasické deodoranty nebo antiperspiranty nestačí. Pokud vás tedy trápí nadměrné pocení, vyzkoušejte revoluční přípravek s názvem Driclor.

DriclorLetní horké dny pomalu přicházejí a s tím je samozřejmě spojené zvýšené pocení, nejen v podpaží, ale na různých místech po celém těle. Mezi nejčastější místa zvýšeného pocení kromě již zmíněného podpaží patří také dlaně, chodidla, tvář, přední část hrudníku nebo záda. Zvýšené pocení v oblasti, kde kůže tvoří záhyby, může vést ke vzniku různých bakteriálních onemocnění a samozřejmě způsobuje nepříjemný zápach.

Nadměrné pocení může mít nepříznivý vliv na kvalitu života a může způsobovat značné problémy v soukromém i profesním životě. Lidé s hyperhidrózou málokdy navštíví lékaře, protože nevědí, že jde o problém, který se dá řešit, a že existují přípravky, jež mohou hyperhidrózu významně ovlivnit.

Přípravek Driclor obsahuje chlorid hlinitý, který zmírňuje pocení, a tím zabraňuje vzniku tělesného pachu. Funguje na principu mechanického uzavření potních žláz, což má za následek zprvu zmírnění a poté i možné zastavení tvorby potu v postižené oblasti. Přebytečná voda je zpětně vstřebána do organismu a vylučována běžným způsobem.

Driclor je čirý, bezbarvý a neparfémovaný roztok k ošetření kůže se zvýšenou potivostí, hlavně na rukou, nohou a v podpaží. Roztok se nanáší pomocí aplikátoru večer na dobře osušenou neporušenou pokožku. Ideální je Driclor nanést asi hodinu po osprchování na zcela suchou pokožku. Ráno je možné ošetřená místa omýt vodou. Během dne se už přípravek nepoužívá. Prvních 7-10 dní se Driclor používá 1x denně těsně před spaním. V průběhu několika dnů pravidelného používání se sníží tvorba potu natolik, že poté stačí Driclor používat jen několikrát v týdnu.

Driclor 20 ml můžete koupit v lékárnách za doporučenou cenu 220 Kč. Driclor je k dostání bez lékařského předpisu. Více info na www.bezpotu.cz.

Driclor

Reklama