Dostatečný a ničím nerušený spánek je pro vaše zdraví důležitý. Nenechte si ho rušit chrápáním. Jde o zvuk způsobený hlavně naším prodlouženým měkkým patrem, které se při nádechu a výdechu chvěje. Svaly totiž v noci povolí, dýchací cesty se zúží a více vibrují.

sleeping

Existuje mnoho faktorů, které mohou chrápání zhoršovat. Například alkohol nebo prášky na spaní ještě více uvolňují svaly. Nadváha zase způsobuje tlak na dýchací cesty. Nachlazení, alergie či výrůstky na nosní sliznici mohou nos blokovat a nutit člověka dýchat ústy. Rada, jak se vypořádat s „nočním řezáním dříví“ a nechat sebe i okolí vyspat, je upravit životosprávu. Odborníci doporučují také užívat vhodné přípravky, které chrápání mírní. Účinný je ústní sprej Pssst!®.

Pssst!®

Pssst!® ústní sprej je jedinečný přípravek proti chrápání, který již od první noci snižuje jeho intenzitu a hlasitost a dlouhodobě omezuje chrápání. Nespornou výhodou Pssst!® je také jeho příjemná pomerančová příchuť. Hlavní účinnou složku přípravku tvoří VOLUME CONTROL COMPLEXTM - unikátní kombinace vysoce kvalitních rostlinných extraktů.

Výhody

  • Efektivně snižuje intenzitu a hlasitost chrápáni již od první noci.
  • Omezuje chrápani z dlouhodobého hlediska.
  • Má příjemnou příchuť pomeranče
  • Udržuje sliznici čistou a omezuje nežádoucí zápach z úst.

Mechanismus účinku

Základním mechanismem učinku je stahujici efekt bylinnych extraktů, ktery je doplněn ochrannym a zvlhčujicim působenim bylinnych extraktů a panthenolu. Éterické přirodni latky uvolňuji dychaci cesty, osvěžuji dech a udržuji sliznici čistou. Panthenol zvlhčuje sliznici. Světlík + chmel + silymarin - bylinné extrakty působi na sliznici zpevňujícím a zklidňujícím účinkem.
Šalvěj + eukalyptus + mentol uvolňují dychací cesty, osvěžují dech a udržuji sliznici čistou.

Účinné látky

tabulka

Doporučené dávkování

Doporučuje se bezprostředně před spankem aplikovat 2-3 davky do ust na kořen jazyka. Aplikaci je možne dle potřeby opakovat i v průběhu noci. Pro dosaženi uspokojiveho učinku je nutne roztok aplikovat do oblasti kořene jazyka.

Skladování

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15 - 25 C. Chraňte před přímým slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami.

K dostání v balení

Pssst! 15 + 10 ml Zdarma

  • Další informace na www.pssst.cz nebo na bezplatné infolince 800 555 568.
Reklama