Vždycky jsem tvrdil, že moje nejlepší lekce angličtiny proběhla před pár lety, když jsem venčil naše hafany a přistoupil ke mně jistý Kanaďan, který mi vášnivě popisoval, jak nemá rád malé psy, protože je kuchař, a když vaří doma, tak se mu stále pod nohy motá psík jeho maminky, o kterého dokolečka zakopává. A jak se mu líbí Cháron - ten náš největší, co měří 90 centimetrů v kohoutku. Musel jsem se smát a vysvětlil mu, že by si pořízením takového telátka příliš nepomohl, protože by se mu nemotal sice pod nohy, ale rovnou by mu strkal čenich na prkénko.

Charonovo stolování

Charon je chrt, tedy povaha svébytná (nikdy se nemohu ale rozhodnout, jestli je tak vznešený, nebo tak blbý). To, že talíře na stole nejsou naservírovány pro něj, pochopil až po půlročním snažení. Tedy částečně pochopil, protože když oběd nikdo nehlídá, je to tak padesát na padesát, že si něco vezme. Ale aspoň už nebere jídlo přímo zpod ruky, jak to dělal dříve.

Vymyslel novou fintu: Vždycky, když člověk něco jí, přijde a strčí hlavu mezi tu lidskou a talíř. A tváří se nenápadně... „Pánečku, já tady vůbec nejsem. Jé, ty tady jíš? To je ale náhoda, že jo? No, to bys mi mohl kousek dát... aha... tak ne...“

Povětšinou jsme se tedy naučili jíst v chvatu a ve stoje...

Jak může vypadat stolování se zvířetem?

Kotě

štěně

Jak vypadá vaše stolování se zvířetem?

Reklama