Provence, kraj světla, dokázala udělat dojem i na slavné malíře, jako byl van Gogh. Mezi voňavými levandulovými poli a prosluněnými vinicemi se žije příjemným středomořským životem, který se odráží v milých detailech našich výrobků. Stylová keramika, ruční sklo nebo ubrusy s žakárovými vzory vyzařují francouzskou atmosféru a vyzývají vychutnat si provensálskou jídelní kulturu v její celé komplexnosti. Zahájení prodeje v týdnu od 2. srpna 2010 v síti obchodů Tchibo a v prodejních místech obchodních řetězců a také v e-shopu www.tchibo.cz již od 28.7.2010.

Jídelní servis

tchibo- Z glazované keramiky s patinovanými okraji. Zastřeně bílý. Působí jako vyrobený ručně. Lze mýt v myčce. Pro čtyři osoby. Čtyři mělké talíře o průměru 28 cm, čtyři hluboké talíře 25 cm, servírovací podnos a mísa.
- Cena za 10 dílů: asi 1.600 Kč

Sklenice na olivy

tchibo- Z ručně foukaného skla. Včetně lžičky z ušlechtilé oceli s otvory na odkapávání. Vhodná také na med nebo marmeládu. Víčko s prohlubní na lžičku. Výška cca 12 cm. Lze mýt v myčce.
- Cena: asi 250 Kč

Žakárový ubrus

tchibo- Z čisté bavlny. S vetkaným květinovým vzorem. 100% bavlna. V rozměru 140x180 cm pro šest osob v levandulové nebo zelenkavé barvě. Cena: asi 550 Kč
- Sladěné žakárové ubrousky z čisté bavlny v levandulové nebo zelenkavé barvě. Cena za 4ks: asi 250 Kč.

Stojánky na jmenovky 4 ks

tchibo- Stojánky lze použít také na jídelní lístky nebo fotky. Na kovová srdíčka je možné psát křídou - setřou se vlhkým hadříkem. Černé. Výška jednoho stojánku 14 cm. Včetně osmi bílých nepopsaných kartiček a jedné křídy.
- Cena za 4 ks: asi 250 Kč

Oboustranný koš na pečivo

tchibo- Z bavlny - se zesíleným vatováním. Když koš nepoužíváte, dá se složit: ušetříte místo. S pásky na zavazování. Vrchní materiál z čisté bavlny. Vatování 100% polyester. Vložka 100% polypropylen. Hnědo-béžový.
- Cena: asi 200 Kč

Hliněný pekáč

tchibo- Na vaření, smažení a pečení v troubě. Ideálně se hodí pro nízkokalorickou přípravu ryb, masa a zeleniny: uchovává živiny. Z vysoce kvalitní červené hlíny.
- Cena: asi 550 Kč

Dóza na sýr

tchibo- Aby sýr neztratil aroma a mohli jste ho efektně servírovat. Skelněný poklop drží aroma pod kontrolou. Servírovací podnos z olejovaného dřeva. Průměr 21 cm.
- Cena: asi 350 Kč

Stojan s kořenkami

tchibo- Šest skleněných kořenek se sypátkem v „bylinkovém záhonu“ uchovává aroma koření a chrání koření před světlem. Bílý „bylinkový záhon" s černou přední stranou, na kterou jde psát. Šířka „záhonu" 19 cm.
- Výrobek vznikl na základě zákaznického nápadu. Tchibo spolupracuje se širokou veřejností prostřednictvím platformy www.tchibo-ideas.de již od roku 2009.
- Cena: asi 400 Kč

Reklama