A je tu poslední dnešní příspěvek! To byla dneska záplava. Tento je od čtenářky Simič, která věří svému téměř stoletému sousedovi. Zima už to nedožene.

Tak to je krásný závěr našeho dnešního fototématu. I Vám moc děkuju za příspěvek, milá Simič, a přeju krásný den.


Hezký den.

Můj téměř stoletý soused to vidí jasně. Tvrdí, že podle toho, jak moc mu zfialoví špička nosu, pozná, jaká bude zima. Letos má nos pěkně růžový, prostě normální běžná tělová barva. Z toho vyplývají dvě podstatné věci. Buďto soused přestal nadobro pít, nebo zima opravdu nebude. Ale spíš to vypadá na to druhé. Naštěstí jsme u nás sníh měli asi dva týdny před vánoci, takže sněhuláka jsme postavili a děti se jakžtakž vyblbly. Ani se jim nijak zvlášť po metrové sněhové pokrývce nestýská. Venku to vypadá už spíše na jaro a hraní v bahýnku se jim líbí podle mě víc, než blbnutí v čistém sněhu. (Mně už však méně). Já věřím sousedovi. Zima už to nedožene. I když musím uznat, že své určité kouzlo má.

simic

Mějte se krásně,

Simič

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

FOTOTÉMA dnešního dne: Zima a sníh

  • Je u vás sníh?
  • Co si myslíte o letošní zimě?
  • Byli jste někde na horách?
  • Máte nějaké zimní fotky?

Prosím, další příspěvky už neposílejte. Zanedlouho jedna z vás vyhraje balíček šesti kusů Cappuccino Nescafé (Original, Chocolate flavour a Vanilla) a k tomu kalendář na rok 2014.

dar

Reklama