Již jsme si přivykli, že ve Švýcarsku žije mnoho zvířátek, které jsou předními odborníky na výrobu cukrovinek. Týmy svišťů, kraviček, medvědů a syslíků jsou experty zejména na čokoládu. Lidé jim ovšem již nějaký čas statečně šlapou na paty, respektive kopýtka, a ve výrobě bonbonů je v odbornosti dokonce již pradávno předstihly! Rodinná švýcarská firma HALTER vyrábí po několik generací kvalitní přírodní bonbony a letos oslavuje sto let úspěšného působení na domácím i zahraničním trhu. Zárukou úspěšné podnikatelské dlouhověkosti je pochopitelně trvalá vysoká kvalita produkce a také dobrý a ojedinělý nápad.

 

 

 

 

 

Bonbony mají základ v přírodních surovinách, a tak si v jahodových pochutnáváte opravdu na jahodách, zatímco s kávovými mlsáte zrnka peruánské kávy a dražé tak obsahuje i malé množství kofeinu.

Největším trumfem je však nahrazení klasického cukru jeho derivátem, kterým je Isomalt. Ten tak jako cukr dokonce i chutná a nahradí jej v poměru 1:1. Má však nižší glykemický index a obsahuje o polovinu méně kalorií než cukr (4,2 v jednom bonbonu), nezpůsobuje rychlý vzestup hladiny glukózy a inzulínu v krvi a nepodporuje tvorbu zubního kazu. Osvěžující bonbony s příchutí třešní, grepu, melounu, kávy, máty, bylin a dalších tak mohou běžně konzumovat lidé dbalí štíhlé linie, diabetici a každý, kdo pečuje o své zuby. A není to vše! Bonbony ze série PROTECT díky svému patentovanému složení založeném na minerálních solích neutralizují pH v ústech a pečují tím o chrup osob konzumujících s chutí kyselé potraviny a nápoje, známé útočníky na zubní sklovinu.

 

Vyzkoušejte bonbony Halter, poznejte zdravé mlsání! Praktické, stále uzavíratelné krabičky se na Váš už těší na pultech prodejen Profimed i v lékárnách.

Vše o zdravém mlsání hledejte na stránkách Profimed ZDE !