Nacházím se v nějakém zvláštním, již poměrně dlouhém období, kdy se má váha nehýbe ani směrem nahoru, ani dolů.

Předminulý týden jsem byla na jakési pracovní cestě na Madeiře, a tam se nějaké dietní požadavky nedaly moc praktikovat. Jídlo bylo domluvené, servírované ... výjimkou byly pouze snídaně formou švédských stolů.

Ale nemyslím, že bych tam udělala příliš mnoho dietních chyb. Převážnou náplň našeho jídelníčku tvořily ryby, rýže, zelenina a k obědu byl navíc ještě moučník, který byl rozměrů přiměřených a nesestával z nějakých těžkých krémů a cukrů. Většinou se jednalo o jakési ovocné pyré apod.
Navíc jsem po celý týden měla pohybu více než dost, a tak se to snad trochu vykompenzovalo. (Mimochodem - Madeira je úchvatná a nádherná. Kdo milujete přírodu, hory, túry a moře - vřele doporučuji.)

Nicméně mne současný stav zrovna neuspokojuje, protože bych přece jenom chtěla opět začít ubírat na hmotnosti, a tak jsem sáhla po berličce. Ač jsem si to v počátečních dobách mého snažení zakázala, dospěla jsem k názoru, že to vyzkouším. Ptáte se co? Prozradím. Xenical.
Začala jsem ho užívat v sobotu a čekám, co to udělá. Beru tabletku 3x denně po jídle. V sobotu se nedělo nic, zato v neděli se dít začalo. Mohutně. :o)) Krásně jsem se pročistila a cítím se tak nějak lehčeji. Tož uvidím. Dávku mám na měsíc a jsem zvědavá, zda se mi hubnutí rozjede opět směrem dolů.

Navíc pokračuji v tělesném pohybu, který jsem skvěle pořádně nastartovala právě na Madeiře, tak si říkám, že snad bude zase líp.

Další povídání vám přinesu tentokrát za měsíc. Podám hlášení, jak zabral Xenical a kolik jsem s jeho přičiněním zhubla.