Ačkoli dokáží plastičtí chirurgové v dnešní době hotové zázraky, ne každý jejich práci ocení. Zvláště pokud je provedená na hrudníku jejich partnerek. Přečtěte si příběh Petra, který nesnáší silikony své ženy.

K dnešnímu tématu mám pro vás příběh kamaráda, říkejme mu třeba Petr. Pokusím se vám ho převyprávět zhruba tak, jak mi ho kdysi on sám podal. Samozřejmě to trochu zkrátím a vynechám asi třicet nadávek, které v průběhu monologu zazněly. Petr ale vážně není spokojený s tím, jaká prsa si nechala Lenka udělat.

prsa

Petrovy trable s Lenčinými prsy

Vím, že Lenka měla se svýma prsama vždycky problém. Na naše první milování si ani nechtěla sundat podprsenku, jak moc se za ně styděla - dalo mi to pořádnou práci, aby ji svlíkla.

A já fakt nechápal proč. Pravda, její prsa byly dost malý, ale zato moc pěkně tvarovaný a pevný. Už jsem sice v životě viděl i hezčí, ale bylo úplně zbytečný mít kvůli nim mindrák.

Rozhodl jsem se to nijak neřešit. Říkal jsem si: „Několikrát jí je pochválíš a dáš činem jasně najevo, že se ti tyhle prsíčka líbí a komplex bude fuč.“ Jenže jsem se dost seknul. Lenka se tím pořád trápila. Dodnes si pamatuji jak se mi rozbrečela v náručí, že nemůže sehnat svatební šaty, ve kterých by nevypadala jako prkno.

A asi půl roku po svatbě to na mě vybalila: „Co si myslíš o tom, že bych si nechala zvětšit prsa.“ Snažil jsem se ji vysvětlit, že to rozhodně nepotřebuje, že se mi líbí takhle, ale nic nezabíralo. Nakonec, když jsem viděl, jak je nešťastná, jsem jí to schválil. Respektive, tvářil jsem se, že to bude úplně super a podpořil jsem jí v tom šíleném nápadu. A tím nemyslím jen finančně.

Doufal jsem, že ta změna nebude moc velká, a že se mi to nakonec bude i líbit. Ale to byla kapitální blbost.

To, s čím se vrátila z nemocnice, byla katastrofa. A nebylo to jen tím, že měla prsa po operaci nateklá. Mimochodem, ty bezesné noci bych nepřál nikomu - strašně dlouhou dobu jí to děsně bolelo a trvalo nekonečně dlouho než mohla dát třeba ruce nad hlavu, natož se normálně bez nářku vyspat. A když otoky opadly, bylo to zkrátka pořád stejně hnusný, nechci se nikoho dotknout, ale jiný slovo mě opravdu nenapadá. Ty prsa naprosto proti fyzikálním zákonům trčí do prostoru, jsou divně tvarovaný, nepřirozeně velký a kolem bradavek mají obrovské zarudlé jizvy. Prostě hnus.

Během pár měsíců měly přirozeně poklesnout, ale nějak se to nestalo. Přirozeného na nich není vážně zhola nic.

Co mě však děsí úplně nejvíc je to, jak je z nich Lenka teď nadšená. Od té doby nosí upnutá trička a šaty s hlubokým výstřihem a taky po mě chce, abych si jich při milování víc všímal. Vyžaduje jejich laskání a hlazení a mně je to děsně nepříjemné.

Ty prsa jsou nejen ošklivý, ale i takový tvrdý a na omak divný. Jsem z toho celej špatněj. Jasně, je fajn, že je Lenka konečně se sebou spokojená, ale já bych se teď nejraději miloval po tmě, nebo alespoň s tou nasazenou podprsenkou.

Téma dne 22. 2. 2013: Neshody v sexu

  • Máte s partnerem nějakou milostnou, nebo i sexuální neshodu?
  • Je něco, co dělá při milování a vy to nemusíte? Nebo vyžaduje praktiky, které nechcete?
  • A co z opačného pohledu, nemá váš partner rád v sexu něco, co vás naopak děsně bere?
  • Bavíte se o takových věcech otevřeně, nebo si je neříkáte?

Své příspěvky k tomuto tématu zasílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 22.2.2013 do 15.00 hodin. Protože jde o citlivé téma, vyhlašuji možnou nickovou anonymitu, v takovém případě podepište příspěvek slovem Anonym a do závorky pod tento podpis napište svůj nick, který nebude zveřejněn (slouží jen pro případ získání dárku). Vaše příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, totiž deskové hry Hříšná Jenga od Albi.

jenga

Reklama