mag.jpg
Foto: Shutterstock

600953a25fccbobrazek.pngBeran
Dejte si pozor, kam šlapete. V tomto týdnu vám do cesty přijde několik nástrah, které není radno přehlížet. Mohlo by to bolet.

Foto: Shutterstock

600953b8990cbobrazek.pngBýk
Zaplavuje vás vnitřní stres a jste neklidnější než obvykle. Zkuste na tom zapracovat a ovládnout svou mysl. Pomoci může procházka, hudba, jóga či třeba meditace. Rozhodně to stojí za vyzkoušení, nechce přeci být uzlíček nervů.
Foto: Shutterstock

600953e323e6aobrazek.pngBlíženci
Trápí vás, že za sebou táhnete mnoho nevyřešených úkolů. Svazuje vás to a potřebujete se od toho odprostit. Nyní je ideální čas pustit se do řešení oněch záležitostí. Sice vás to bude stát nějaký čas, ale půjde vám to skvěle a hodně se vám uleví.
Foto: Shutterstock

600953f7a96a1obrazek.pngRak
Vezměte si tento týden volno z práce a vyrazte si někam na výlet do přírody. Všem je jasné, že odvádíte skvělou práci a jste nepostradatelnými členy týmu, avšak jeden den to bez vás na pracovišti zvládnou. Čerpejte energii z přírody.
Foto: Shutterstock

6009541065e37obrazek.pngLev
Vaše lenost v tomto období dosahuje vrcholu, ovšem vzhledem k pilnosti, kterou jste prokázali během zimního období vás trochu zahálky nemůže přivést do potíží. Dejte si jen dobrý pozor, abyste si na příliš volný režim nenavykli, své povinnosti si musíte plnit i nadále.
Foto: Shutterstock

60095422cb515obrazek.pngPanna
Přestože podle předpovědi počasí si na první teplé paprsky budeme muset počkat, Vás bude již nyní lákat volání divočiny. Divočiny ve vás. Vyhovte mu pro tentokrát a vydejte se na pořádný večírek. Budete králem parketu i bavičem společnosti.
Foto: Shutterstock

60095432dde03obrazek.pngVáhy
Čeká vás hned několik příjemných setkání a momentů, které vám zlepší následující dny. To byla ta lepší část vašich horoskopů. Počítejte také se zvýšenými výdaji, jež vás potkají. Doufáme, že máte dost v prasátku…
Foto: Shutterstock

60095441ab01dobrazek.png
Štír
Někoho potkáte, někoho, koho jste dlouho neviděla. Dáte se do řeči o možná vymyslíte zajímavé společné plány. Toto setkání vám do života vžene svěží vánek.
Foto: Shutterstock

60095450e1825obrazek.pngStřelec
Tento týden si dejte pozor na psychické zdraví. Budete labilní a bude vás štvát cokoliv, co kdo řekne. Chtělo by to očistu mysli. Dopřejte si minimálně o víkendu čas pro sebe a pročistěte si hlavu.
Foto: Shutterstock

6009546047d3bobrazek.pngKozoroh
Na určitou věc máte svůj jasný názor, který je v rozporu s tím, co si myslí váš partner nebo partnerka. Křiku a hádek už bylo dost, nyní je čas na racionální diskuzi, která vás posune dál. Připravte se na ni argumentačně, ale emoce držte na uzdě.
Foto: Shutterstock

6009546e83101obrazek.pngVodnář
Zbytečně se trápíte věcmi, které v budoucnu mohou nastat, ale nemusí. V hlavě si projektujete nejrůznější černé scénáře a vytváříte sami na sebe zbytečný tlak. Žijte trochu více přítomným okamžikem a v duchu hesla nějak bylo, nějak bude. Všechno na světě stejně nedokážete ovlivnit.
Foto: Shutterstock

600954803f615obrazek.pngRyby
Nejen dnes, ale i po zbytek týdne se mějte na pozoru. Je dost možné, že se vás někdo pokusí napálit. Pokud se mu to povede, dělejte jako by nic a nedejte na sobě znát, že vás to zaskočilo. Takovou radost mu přece neuděláte. 
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová. 

Reklama