car.jpg
Foto: Shutterstock

600953a25fccbobrazek.pngBeran
Tento týden vás čekají změny, s kterými jste nepočítali. Budete z toho možná trochu nervózní, ale nakonec to nebude tak horké. Nejlépe vám bude s vašimi blízkými. Budete se cítit jistější.
Foto: Shutterstock

600953b8990cbobrazek.pngBýk
Pokud se nebudete lépe hlídat, budete zbytečně přenášet stres z práce i domů. To způsobí, že i tam, kde se máte cítit dobře, se tak cítit nebudete. Ideální by bylo se stresu vůbec nevystavovat, a pokud se tak stane, umět ho i odbourat – procházkou cestou domů, sportem, meditací, hudbou… Teprve pak bude po vás i vaše blízké domov oázou klidu.    
Foto: Shutterstock

600953e323e6aobrazek.pngBlíženci
Následující týden je ve znamení úspěchu a duševní pohody. Budete rozdávat úsměvy na všechny strany a ostatní budete nabíjet energií. Je i skvělý čas pro navázaní nových vztahů.
Foto: Shutterstock

600953f7a96a1obrazek.pngRak
V práci trávíte možná až příliš mnoho času. Přitom hned za dveřmi možná čeká nová láska. Pamatujte, že ty nejlepší věci se přihodí vždy, když to nejméně čekáte. Buďte otevřeni pozitivním změnám.
Foto: Shutterstock

6009541065e37obrazek.pngLev
Neřešte během následujících dní dlouhotrvající neshody a nesnažte se žehlit ani cizí problémy z minulosti. Hrozí, že by se mohly konflikty zbytečně jen prohloubit. Raději věnujte energii do něčeho jiného.
Foto: Shutterstock

60095422cb515obrazek.pngPanna
Trochu se vzdalujete svému protějšku a bylo by dobré najít cestu k jeho srdci zpět. Naslouchejte mu, nalaďte se na jeho náladu a zkuste ho překvapit společným večerem. Každé milé gesto se rozhodně počítá.
Foto: Shutterstock

60095432dde03obrazek.pngVáhy
Možná jste v době nedávné zaslechli, že jste příliš úzkoprsí nebo konzervativní. Dříve, než propadnete v jistě spravedlivý hněv, se zamyslete, zda na tom opravdu není alespoň špetka pravdy. Uvolněte se a bude vám lépe, uvidíte.
Foto: Shutterstock

60095441ab01dobrazek.png
Štír
Pozor na šejdíře, podomní prodejce a super lákavé nabídky. Buďte zkrátka ve střehu, rozhodně nekývejte na nic, co jste si předem pořádně neprostudovali. Je tu docela velké riziko, že byste mohli přijít o peníze, a to zvláště v téhle době b nikomu neprospělo.  
Foto: Shutterstock

60095450e1825obrazek.pngStřelec
Možná uvažujete, zda není rozmařilost vyrazit na další dovolenou. Odpověď je jednoznačně ano. Dopřejte si plnými doušky letní zážitky, pokud je to jen trochu možné. Odleťte na dovolenou nebo vyrazte alespoň na výlet do lesa.
Foto: Shutterstock

6009546047d3bobrazek.pngKozoroh
Lidé ve vašem okolí to s vámi sice myslí dobře, ale každý vám radí něco jiného. Je načase přestat se nechat ovlivňovat a učinit důležitá rozhodnutí bez přispění ostatních. Ostatně následky si stejně vždycky ponesete akorát vy.
Foto: Shutterstock

6009546e83101obrazek.pngVodnář
Ze začátku se to zdálo jako dobrý nápad, ale postupně se ukázalo, že to dobrý nápad rozhodně nebyl. Přestaňte kopat kolem sebe a svalovat vinu na ostatní. Když přiznáte svou chybu a ponesete důsledky, stoupnete u ostatních v ceně.
Foto: Shutterstock

600954803f615obrazek.pngRyby
V příštím týdnu je ideální čas na vyřizování nejrůznějších úředních záležitostí. Udělejte věci, které jste už dlouho odkládali. Chápeme, že jsou nudné, ale jednou je stejně budete muset udělat.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová. 

Reklama