Snad nejtajemnější znamení celého zodiaku slaví právě v tomto období narozeniny. Pro mě osobně jsou Štíři doživotním studijním materiálem a stejně nemám šanci tohle Plutonské znamení úplně poznat.

Štír si totiž vždycky nechá něco pro sebe a vždycky bude obklopen závojem tajemna. Jeho duše umí být stejně cituplná a hluboká jako nelítostná či krutá.

Štír se nevzdává

...pouze vyčkává. Máte-li doma Štíra, máte co řešit celý život. Nelžete Štírům. Odhalí vás dřív, než promluvíte. Jejich život bývá plný zvratů a všechno Štíří se točí kolem sexu.

//zena-in.cz/images/clankygalerie/foto_nahled_39397.jpgŽena Štír – Který muž kdy alespoň na chvíli nepropadl tajemným pohledům, zvláštnímu magnetismu a živočišné přitažlivosti ženy ve Štíru? Jestliže se dokázal vymanit z jejích neviditelných vláken, kterými je schopna spoutat, jistě nikdy nezapomněl.

Štírky jsou stejně nesnesitelné jako úchvatné. (Dámy ve Štíru prominou). Život se ženou ve Štíru může být jakýkoli, jen ne monotónní. Nikdy nevíte, co právě vystřihne. Když si vás prohlíží, jako byste absolvovali vyšetření na centrálním tomografu.

Bytost Štírek je krásné Death Valley (údolí smrti).

Muž Štír – Vyznačuje se hloubkou citu a vnímání. Snad nikdo není schopen vás mít tak dokonale přečtenou. Zachytnou sebejemnější změnu vašeho chování. I kdybyste se stokrát snažily na sobě nenechat nic znát, máte smůlu. Bude se tvářit dost možná jakoby nic, ale vpálí vám to v tu nejnepříjemnější chvíli. V načasování je mistr.

Zato pokud on bude chtít, abyste něco nepoznala, pokud sama nejste ve Štíru, bude vámi manipulovat, dokud bude chtít. Často ženy roky nevědí, s kým vlastně žily. Jestliže si vás muž Štír vyhlídne, nemáte pomalu šanci. Dokáže být tak neuvěřitelně přitažlivý, že byste musela být ze žuly.

Dotek Štíra působí velice silné emoce. Z jeho upřeného pohledu se můžete červenat.

//zena-in.cz/images/clankygalerie/foto_nahled_39396.jpgSex se Štírem – Osmý dům je dům Pluta. Pluto je vládcem Štírů. Je to Bůh podsvětí. Přesto miloval. Až do sebezničení.

Bohužel nemohu na tohle téma říct všechno, protože nekonečno se popsat nedá. Budete na milování ale určitě dlouho vzpomínat.

Není hranice, za kterou by Štír nešel. Nic lidského mu není cizí. Mnoho Štírů bývá bisexuálních. Naprosto přesně ví, kde a jak se dotýkat, co má udělat, co říct. Rád si hraje. Se sebou, s vámi, s tělem i duší. Dělá mu to dobře.

Při sexu se chce na vás dívat. Málo Štírů při TOM zavírá oči. Pokud u toho mluví, máte dvě možnosti, buď odejít – což půjde těžko, nebo mu propadnout. Uděláte, co bude chtít, a často ještě rádi.

Ráno se možná budete stydět a mít pocit, že tohle byste s nikým jiným nedělali. Až se otřepete, patrně budete chtít znovu.

Jak si sednou – Předně, alespoň ze začátku, si Štír sedne s tím, na koho si políčil. Ať chce, nebo ne... :)

Štír a Kozoroh. Pokud není Kozoroh právě velký puritán, určitě by to šlo. Někdy je to ale Kozoroh, kdo Štíru přestane rozumět.
Vodnáře Štír určitě upoutá, zvláště pokud Vodnář je žena. Zajímá ji a aktivuje. Málokdy tyhle vztahy ale vydrží. Vodnář nechce být svazován a Štír je velmi majetnický.
Ryba se Štírem je časté spojení. Oba si umí připravit potřebnou dávku tajemna a také si často rozumí v sexu. Jediným problémem bývá rybí samaritánství a potřeba být tu pro všechny. Štír se oddává, Ryba se rozdává.
Beran se Štírem zpravidla nevydrží, ale nerad ho opouští. Pro aktivního přímého Berana bude štíří energie příliš těžká.
Býk Štíra málokdy zajímá. Je pro něho nadmíru praktický a Štír potřebuje atmosféru, změnu a hloubku prožitku. Dost často takový vztah vyprchá. Není co hledat, všechno bylo řečeno. Z toho, co je, nelze stavět.
Blíženec by se ze Štíra brzy zbláznil, pokud je neváže ascendent. Všudybylství Blížence připadá Štírovi jako povrchní přístup. Štír nerad mluví, raději koná. Blíženec debatovat potřebuje. Bude ho nutit k diskuzi. Nakonec propadne samomluvě.
Rak rozhodně Štíra zaujme. Přijde mu zajímavý a jemnocitný. Je to ale někdy právě račí jemnost a křehká duše, co ve svazku trpí. Prakticky si s ním Štír bude posouvat, kam potřebuje. Když mu u toho neublíží, půjde to.
Lev a Štír je kapitola sama pro sebe. Rozhodně se upoutají, vztah bude plný akce a do ložnice vstup zakázán. Lev je ovšem nasměrovaný na hrdost a čest. Velmi často dostává od Štíra rány pod pás. Lev bojuje čistě a zpříma, Štír bojuje, aby vyhrál. Buď se zabijí, nebo se od sebe neodervou.
Tabu, jichž je Panna plná, není pro Štíra nic zajímavého, ale i takové vztahy znám. Panna může Štírům připadat frigidní a Štír Panně bez skrupulí. Je to o ascendentu a postavení planet.
Váha a Štír spolu mohou být za předpokladu, že Štír respektuje hranice, za které Váha nepůjde. Je lépe, pokud je v tomto vztahu Štírem žena. Bude jí dělat dobře něha, s jakou umí Váha pracovat.
Na Štíra se Štírem bychom potřebovali samostatnou stránku. Nepleťte se mezi ně. Prostě buď to ustojí, nebo ne. Plakal by každopádně ten, kdo mezi ty dva vstoupil. Je to síla, která vytvoří buď nerozlučný pár, nebo se zničí sama. Každopádně jejich lože bude asi hodně zajímavý, akční a do jedenadvaceti nepřístupný biják.
Se Střelcem bude mít Štír vždycky práci. Střelec totiž instinktivně vycítí slabou stránku člověka, a s tím by Štír mohl mít problém. Nemá rád, když je čitelný. Navíc Střelcova potřeba spravedlnosti je pro Štíra, který se řídí heslem „Účel světí prostředky“, také trochu mimo. Tady je to hodně o ascendentu Ze sexu odejde Střelec s pocitem, že tohle teda ještě nezažil!

k

Kolik je mezi vámi Štírů a Štířic? Jak na vás sedne charakteristika? Máte doma Štíra?

Budeme si dnes totiž povídat o znameních!

Moc by mě potěšilo, kdybyste mi posílali vaše názory:

  • jak jste spokojeni se svým znamením?
  • jak na vás pasují jednotlivé charakteristiky?
  •  jestli například přihlížíte k tomu, v jakém je druhý člověk znamení při seznamování a podobně?
  • bude-li nějaký hezký příběh na tohle téma – hned po něm skočím a poskytnu všem.

A vůbec, jak moc je pro vás důležitá astrologie?

Máte-li k dnešnímu tématu co říci, pište mi na redakce@zena-in.cz.

Reklama