Na český internetový trh vstupuje nový módní nákupní klub Stilago.cz. Je určen pro dámskou i pánskou veřejnost, která si potrpí a vyhledává prvotřídní značkové zboží, ale zároveň je cenově citlivá.

Stilago

Stilago zprostředkovává prodej módního oblečení, obuvi a doplňků více než 500 světových značek, přičemž se soustředí zejména na ty italské. Na adrese www.stilago.cz se tak nabízí aktuální kolekce například od Cavalli, Adidas, Cafe Noir, Baci&Abbracci, Bruno Magli, Burton, D&G, Francesco Biasia, Furla, Hilfiger Denim, Mango, Marella, Max Mara, Marina Yachting, Columbia nebo Timberland až v 70% slevě.

Pro seznámení se záběrem tohoto módního klubu si vystačíte pouze s vaší e-mailovou adresou, která je nezbytná k nabytí členství klubu. Právě prostřednictvím elektronické pošty jste totiž pravidelně informováni o aktuálně probíhajících několikadenních kampaních, takže nemusíte neustále sledovat nabídku na klubových stránkách, avšak originální zboží z nabídky získává ten nejrychlejší. Vybraný sortiment se záhy posílá na dobírku a dodací lhůta nepřekračuje tři týdny. Do té doby nic neplatíte a vaše peníze jsou v bezpečí. V případě, že byste si nákup po obdržení zásilky rozmysleli, můžete ho bez komplikací do dvou týdnů vrátit - v tomto případě je pro Vás připraveno zázemí pražského kontaktního centra, které je připraveno zodpovědět veškeré otázky spojené s členstvím i samotným nákupem.

Služby telefonního centra zaštiťuje zakladatel klubu Stilago - Studio Moderna. Tato společnost, se kterou tým Stilago spolupracuje je jednou z největších společností přímého prodeje v regionu a získala si důvěru více než 10 milionů zákazníků. Studio Moderna představuje celkem 19 zastoupení, z nichž jedno nyní vzniká v Praze. „Hlavním podnětem pro zřízení pobočky v České republice je především rostoucí zájem o kvalitní a značkové zboží, které je u nás, proti západní Evropě, méně dostupné a tuzemská nabídka je velice omezená. Právě členství v módním klubu umožňuje sledovat poptávku a zákazníkům zároveň poskytuje možnost dosáhnout na originální a hodnotné zboží za velmi výhodné ceny,“ prezentuje Stilago.cz regionální manažerka společnosti Studio Moderna Fashion Group, Petra Kůlová. „Pražská pobočka nám zároveň umožňuje být blíže českým klientům, získávat bezprostřední ohlasy a sledovat aktuální trendy, které jsou specifické pro náš trh,“ dodává.

Stilago

 

Reklama