Dali jste si letos předsevzetí, že konečně zhubnete a zároveň celkově zpevníte své tělo? Seznamte se s šetrnými a přitom velmi efektivními zákroky, díky nimž dosáhnete krásnější postavy mnohem snadněji a rychleji!

jkj.jpg

Snad každá z nás je s určitou oblastí na svém těle nespokojená. Některé na sobě vadí silnější stehna, jiná řeší vypouklé bříško, silnější paže, celkově ochablou a povolenou kůži... Jestli chcete konečně realizovat svoje sny o krásnější postavě, zdravý jídelníček a pravidelné cvičení je samozřejmě základ, jenže – ruku na srdce – která z nás by při svém životním tempu a každodenních povinnostech ještě dovedla jíst jen zdravá jídla a k tomu si několikrát týdně našla čas i na cvičení?

Když vezmeme v potaz i takový paradox, že se nám přes veškerou snahu mnohdy povede zhubnout právě v partii, kde to nejméně potřebujeme (třeba v oblasti prsou), nejspíš dojdeme k závěru, že zákroky a ošetření formující postavu jsou hotová spása. Šetrné invazivní liposukce lasery nebo ultrazvukem, zpevňující lipomasáž LPG, rázová vlna… Jakou metodu z kategorie Body forming letos vyzkoušíte vy? ;-)

Snadné a okamžité zeštíhlení v jakékoli partii

Nežádoucího tuku na bříšku, zádech, v oblasti vnitřních či vnějších stehen, ale například i na pažích se dnes můžete relativně snadno zbavit pomocí liposukce. „Zákrok aktuálně patří k těm nejžádanějším z plastické a estetické chirurgie. Efekt liposukce je dlouhodobý, přitom okamžitě viditelný. Současné druhy liposukcí jsou navíc k tělu velmi šetrné, lze je podstoupit jen v lokální anestezii a díky tumescentnímu roztoku s naředěným anestetikem, kterým se ošetřovaná oblast napustí ještě před samotnou fází odsávání tuku, je zákrok v podstatě bezbolestný,“ potvrzuje plastický chirurg MEDICOM Clinic MUDr. Pavel Horyna.

Jak promění vaši postavu zákroky z kategorie Body forming?

 • Zvolenou partii viditelně zeštíhlí
 • Celkově tělo zpevní
 • Křivky promění v ladnější, postava bude symetričtější
 • Pokožka se stane pružnější, zapůsobí mladším dojmem
 • Projevy celulitidy se zmírní, omezí se viditelnost strií

medi.jpg

Osvědčí se laser nebo ultrazvuk

Rozhodnete-li se pro zeštíhlení pomocí liposukce, například v MEDICOM Clinic můžete vybírat hned ze čtyř druhů invazivních liposukcí – jedné klasické tumescentní liposukce, ale především ze třech šetrných invazivních liposukčních metod, a to ultrazvukové VASER Lipo a dvou laserových SlimLipo a LipoDefine. Pro jakou metodu se rozhodnout? S tím si dopředu nemusíte lámat hlavu. Na klinice vás totiž nejprve čeká bezplatná a zároveň zcela nezávazná konzultace, kde vám odborníci na liposukce poradí, jaká z metod bude pro vás ta nejvhodnější.

„Určitě bych doporučil vybírat raději z šetrných invazivních liposukcí, kde fázi odsávání usnadňuje laser nebo ultrazvuk. V porovnání s běžnou tumescentní liposukcí se totiž po těchto zákrocích kůže mnohem snadněji přihojí k podkoží, nevytvoří se na ní téměř žádné modřiny a otoky, navíc vás po zákroku čeká přibližně o polovinu kratší doba rekonvalescence,“ vyjmenovává výhody šetrnějších liposukčních metod plastický chirurg z téže sítě klinik MUDr. Petr Pachman.

promena.jpg

Paní Ivana (28) podstoupila v MEDICOM Clinic laserovou liposukci břicha. Výsledek je přímo fantastický!

prom.jpg

 

Lipomasáž pro ještě lepší výsledek liposukce

Rozhodnete-li se podstoupit některou z invazivních liposukcí, zkuste její efekt podpořit skutečně na maximum. Jak? Ideálně velmi příjemnou a hlavně účinnou LPG lipomasáží. „Ošetření touto technologií prokazatelně přispívá k lepšímu hojení jizev a rychlejšímu vstřebávání otoků po invazivních zákrocích dokonce až o 50 %. Z toho důvodu vřele doporučuji absolvovat dvě lipomasáže v délce pětatřicet minut ve dvou týdnech před liposukcí a dvě další ošetření LPG dva až tři týdny po ní,“ říká plastický chirurg MUDr. Pavel Horyna.

Lipomasáž LPG však můžete tělu dopřávat i tehdy, pokud se na žádný invazivní zákrok zatím nechystáte, ale zkrátka jen toužíte po krásnější, pružnější a celkově vitálnější pokožce. Co všechno tohle ošetření dokáže?

 • Viditelně zpevní a vyhladí pokožku celého těla
 • Přirozeně v kůži obnoví tvorbu látek tělu vlastních – kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové
 • Výrazně zlepší činnost lymfatického systému
 • Aktivuje proces tzv. lipolýzy – přirozeného štěpení a odbourávání tuku v problémových partiích
 • Pokožku komplexně okysličí, detoxikuje ji
 • Omezí projevy celulitidy a poslouží jako její prevence

medic.jpg

Rázová vlna si políčí na celulitidu

Pokud jste se rozhodla vyhlásit válku celulitidě nebo vám třeba po liposukci v ošetřené oblasti zůstaly drobné hrbolky, měla byste se seznámit také s rázovou vlnou. Tohle ošetření totiž dokonale zpevní, vyhladí a celkově omladí pokožku podobně jako LPG lipomasáž a zároveň stimuluje metabolické procesy v těle, tudíž účinně nastartuje i proces hubnutí! Celá terapie trvá asi 20 minut, je bezbolestná a určitě se ji vyplatí párkrát zopakovat. Ošetření probíhá ambulantně a není po něm nutná vůbec žádná rekonvalescence. Po ošetření můžete z kliniky zamířit třeba rovnou do zaměstnání.

Chcete se o zeštíhlujících a zpevňujících zákrocích z kategorie Body forming dozvědět víc? Nechejte si poradit odborníky z MEDICOM Clinic, sítě klinik plastické chirurgie a estetické dermatologie, kde invazivní a neinvazivní zákroky efektivně tvarující postavu provádějí dnes a denně.

Podívejte se na www.medicomclinic.cz nebo volejte infolinku 800 254 642 (800 CLINIC), kde vám průběh všech zákroků a ošetření podrobně a ochotně vysvětlí. A budete-li chtít, rovnou vás objednají na nezávaznou a bezplatnou konzultaci. Jděte do toho! ;-)

medica.jpg