Dala jste si předsevzetí, že letos opravdu zapracujete na své postavě? Vyzkoušejte příjemnou LPG lipomasáž a uvidíte, že vysněného cíle dosáhnete mnohem rychleji. LPG lipomasáž nastartuje váš metabolismus, pomůže vám zbavit se celulitidy a celkově poslouží jako skvělý detox vašeho organismu. Přesvědčte se o tom, a to doslova na vlastní kůži…

medicom

Cíl pro následující předletní měsíce? Zhubnout a zpevnit postavu. Že zrovna nefandíte radikálním invazivním zákrokům a liposukcím dáváte červenou? V tom případě můžete svou dřinu v posilovně i snahu o zdravější jídelníček alespoň výrazně podpořit LPG lipomasáží.

Zatímco bude tahle příjemná procedura zpočátku velmi nenápadně měnit vaši postavu k lepšímu, vy si při ní úžasně odpočinete a odměníte se za dřinu ve fitku nebo za své odhodlání pro každodenní domácí cvičení a plnění různých výzev, kterými se to momentálně na internetu jen hemží. Po několika zopakování LPG lipomasáže už navíc rozhodně nepůjde „jen“ o skvělý relax a jemnou masáž celého těla. S vaší postavou se totiž začnou dít hotové divy, ale nepředbíhejme.

medicom

Jak to všechno začalo aneb Kde se ta lipomasáž vlastně vzala

Příběh technologie LPG se začal psát před více než třiceti lety ve Francii, když samotný zakladatel a tvůrce téhle patentované technologie, p. Louis Paul Guitay, byl sám po těžkém úraze a potřeboval pravidelně docházet na masáž. Večerní masáže mu ale oproti těm ranním zdaleka nepřišly tak efektivní. Cítil, že ruce maséra už jsou po celém dnu zkrátka pořádně unavené. Louis Paul Guitay proto začal přemýšlet, čím by masérovi práci usnadnil a jak by ji zároveň zefektivnil. A tak se v jeho mysli postupně rodila idea mechanické masáže prováděné přístrojem vybaveným léčebnými hlavicemi, které po těle rotují a tím kůži efektivně ošetřují.

Z prostého nápadu se nakonec vyvinula unikátní technologie patentovaných přístrojů LPG, jejichž účinků dnes denně využívá více než dvě stě tisíc lidí po celém světě! A pozor, na LPG lipomasáž nedají dopustit dokonce ani celebrity! Hollywoodský herec George Clooney, britský filmový a divadelní herec Jude Law, fotbalista Zinédine Zidane, topmodelka Naomi Campbell... Tolik na ukázku alespoň několik známých jmen, která se řadí mezi vyznavače LPG.

eliška bučková

Ošetření si pochvaluje i modelka Eliška Bučková. LPG lipomasáž ji prý zbavila celulitidy.

 

Proč LPG lipomasáž vyzkoušet:

•    Pokožka bude pevnější a hladší o 25 %

•    V kůži se aktivuje tvorba kolagenu a elastinu o 46 %

•    Přirozená tvorba kyseliny hyaluronové se podpoří až o 80 %

•    Zabrání se vzniku celulitidy a její stávající projevy ustoupí

•    Zrychlí se činnost lymfatického systému

•    Pleť i pokožka celého těla se efektivně detoxikuje

•    Podpoří se přirozené odbourávání tuku až o 70 %

Patentovaná myšlenka o válečcích se zázračnými účinky

A čím to, že se technologii LPG povedlo dobít už téměř celý svět? Za úspěchem stojí samozřejmě  právě efekt ošetření: „LPG lipomasáž se provádí pomocí unikátní léčebné hlavice vybavené motorizovanými válečky. Klapky hlavice rotují po celém těle a svým pohybem dovedou působit až do hloubky kůže, kde aktivují tvorbu kolagenu, elastinu i kyseliny hyaluronové – látek tělu vlastních, kterých v kůži s věkem přirozeně ubývá, proto stárne,“ vysvětluje korektivní dermatoložka MUDr. Markéta Majerová z MEDICOM Clinic, sítě klinik plastické chirurgie a estetické dermatologie, kde LPG lipomasáž klientům nabízejí.

Podle lékařky však LPG lipomasáž dovede ještě mnohem víc, než „jen“ aktivovat v kůži tvorbu zmíněných látek zodpovědných za elasticitu a hydrataci. „Ošetření urychluje i činnost lymfatického systému a přispívá k celkové detoxikaci těla. Proto také pomáhá řešit celulitidu a zároveň slouží jako její prevence,“ dodává MUDr. Markéta Majerová. Ani tohle ovšem není všechno. LPG lipomasáž totiž přispívá také k zeštíhlení a napomáhá tělu zbavit se modřin i otoků po invazivních zákrocích, navíc urychluje hojení jizev. Ostatně z toho důvodu se LPG lipomasáž doporučuje například i před a po invazivní liposukci.

Princip ošetření a kdy lze očekávat výsledky

A jak celá procedura probíhá v praxi? Před prvním ošetřením celého těla dostanete vlastní tenoučký overal, který kůži oddělí od hlavice přístroje. Poté už ošetřující sestřička začne pomocí hlavice LPG postupně masírovat celé vaše tělo. Ošetření trvá 35 minut. Jeho efekt ucítíte na pokožce už po první terapii, protože se kůže ihned stane na dotek jemnější. Nicméně aby si vaší proměny všimli i ostatní, vyplatí se vám podstoupit spíše celou sérii ošetření – například balíček pěti nebo dokonce deseti ošetření, na které budete docházet pravidelně, třeba jednou týdně. Potom už vám postačí své ladné křivky a hebkou pokožku pomocí LPG lipomasáže jen udržovat, a to třeba jediným ošetřením do měsíce. Uvidíte sama…

Tak co, půjdete do toho? Udělejte si na sebe čas a nechejte se hýčkat příjemnou a velmi účinnou LPG lipomasáží. Pro bližší informace můžete ihned volat na linku 800 254 642 (800 CLINIC) nebo se na stejném čísle na lipomasáž rovnou objednat. A kam? Přece do MEDICOM Clinic! ;-)

medicom

Reklama