Sedavý způsob života, spojený s nedostatkem pohybu a nezdravý životní styl, tím je myšlena především nevhodná strava a nadměrný přísun cukru, vede k nadváze a problémům se zažíváním.

Chcete-li se cítit zdravě a fi t a při pohledu do zrcadla mít ze sebe dobrý pocit a usmívat se na sebe, cítit se svobodně a bez ostychu ukázat své štíhlé křivky, zbavit se zaoblených tvarů snadno a bez zbytečného trápení, jděte cestou přírody.

Digella

Vláknina má na organizmus blahodárné účinky. Intenzivně přijímá vodu, v žaludku bobtná a vyvolá tak pocit nasycení. Intenzivně chrání střevní mikroflfl óru a napomáhá udržet trávicí systém zdravý, odolný a chrání nás před zácpou. Stejně významný vliv má vláknina při regulaci hmotnosti a snaze zhubnout nadbytečné kilogramy, které trápí téměř každou ženu.

Vláknina spolu se sladkovodními řasami, příznivě působí na náš organizmus. Spirulina spolu s Chlorellou obsahují vysoké množství vita minů a minerálů, mají antioxidační účinek a jsou nejlepším zdrojem chlorofylu, který zlepšuje krevní obraz a brání zánětům v těle.

Jedinečnou kombinaci přírodní vlákniny, Spiruliny a Chlorelly nabízí doplněk stravy Digella. Vyzkoušejte výtečné příchuti ananasu či rum-kokos a hubněte s chutí. Jedná se o ochucené, snadno rozkousatelné tablety, navíc obohacené o prebiotika a vitamin B3.

Zdraví, které chutná!

Více o přípravku Digella se dozvíte na stránkách www.digella.cz