Kúra štíhlá linie se skládá ze tří doplňků stravy, které se vzájemně podporují a zesilují tak svůj účinek. Více informací na www.joalis.cz.

61dffd60b273bobrazek.jpg

Zaručené rady s dostatkem pohybu, talířů plných zdravé stravy bohaté na zeleninu a vlákninu jsou notoricky známé. Co když se ani při dodržování těchto zásad redukce váhy nedaří? Na vině mohou být také toxické zátěže. Pokud organismus nedokáže škodlivé toxiny z těla vyplavit, zneškodní je obalením tukovými buňkami a tím tělo chrání před jejich škodlivými vlivy.

Za kily navíc mohou být i obtíže v hormonálním systému, potíže s lymfou či pošramocená psychika… Nezapomínejte ani na sebelásku! Hubnutí často začíná v hlavě a to, jak se k sobě chováme my sami, se projevuje i na našich křivkách.

Náš tip: Vyzkoušejte kúru vhodnou při kontrole tělesné hmotnosti Joalisštíhlá linie, která se skládá ze tří přírodních informačních doplňků stravy, které se vzájemně podporují a zesilují tak své působení. Všechny přípravky Joalis jsou zpracovány unikátní informační technologií, která optimalizuje jejich účinek.

joj2.jpg

  • LipoSlim s obsahem čajovníku čínského přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a metabolismu lipidů.
  • Cranium® s vitaminem B1 a biotinem napomáhá k normální činnosti nervové soustavy.
  • PankreaDren® s pískavicí řecké seno přispívá k normální hladině glukózy a cholesterolu v krvi.

Joalis - propojení síly informací s účinky bylin…. Více na www.joalis.cz – sekce sezónní balíčky.
61dffc51f04d3obrazek.jpg