• Velikonoční stezka za obřími vejci – zapojte se do zábavné hry pro celou rodinu

  30. 3. 2018 — 28. 5. 2018
  Město Hluboká nad Vltavou, tato akce začíná o Velikonocích, ale můžete si ji užít až do konce května.
  Desítky obřích kraslic ukrytých v Hluboké nad Vltavou, najděte je všechny! Zábavná hra pro celou rodinu, která Vám umožní prozkoumat Hlubokou nad Vltavou a zpříjemnit si tak část výletu.

Projekt s názvem „Velikonoce na Hluboké“ se stal díky svému charakteru rodinné a zároveň charitativní akce jednou z nejvyhledávanějších společenských aktivit brzkého jara v České republice. Každým rokem tuto akci navštíví více než 20 000 návštěvníků. Symbolem tohoto projektu jsou obří, bezmála 700 kilogramů vážící, kraslice pomalovány akademickými malíři, ale i například dětmi z místní základní školy. Součástí této tradice je i charitativní běh na podporu osob s hendikepem v neděli 1.dubna 2018, start v 11:00. Mapa s umístěním vajec bude k dispozici po 30. březnu na místě. Oficiální zahájení velikonoční stezky probíhá 30. 3. 2018 - akce zde

image.png

Foto: Shutterstock

 • Velikonoce se zvířátky v ZOO Hluboká

  Zábavné odpoledne v Jihočeské zoologické zahradě Hluboká nad Vltavou si můžete užít 31. 3. 2018. Přijďte přivítat nově narozená mláďata a pobavit se při vystoupeních hudebních skupin. Během odpoledne budou probíhat  komentovaná krmení, výtvarné dílničky, lidová řemesla. Zábavný program pro celou rodinu, soutěže pro děti a spousta zábavy. Více najdete zde.

 • Velikonoční hrkání v Českých Budějovicích

  29. 3. 2018 — 1. 4. 2018
  Velikonoční hrkání se pojí se Svatým neboli Pašijovým týdnem a odletem zvonů do Říma. Na Zelený čtvrtek se naposledy rozezní zvony a varhany, které umlknou až do Velikonoční vigilie a jejich místo zaplní dřevěné hrkače, řehtačky a klapačky – odtud název „Velikonoční hrkání“.
  Další informace naleznete zde
Reklama