Vzpomínáte ještě na loňské vystoupení Karla Gotta na festivalu Rock for People? Pak vězte, že na něj letos navazuje projekt snad ještě méně uvěřitelný… 

Na RfP totiž letos míří STEVEN SEAGAL - ikona akčních filmů 90. let, režisér, scénárista a producent, hvězda vlastní reality show, mistr bojových umění, držitel 7. danu v aikidu a možná budoucí guvernér státu Arizona.  

Steven Seagal

V červenci se v hradeckém Festivalparku tato hvězda filmového plátna představí ve zcela jiné roli. Jako exkluzivní host vystoupí společně se svojí bluesovou kapelou a svým fanouškům tentokrát místo lekce bojového umění naservíruje výživný koktejl blues, world music, rocku a popu! 

Pozor! Steven Seagal je velmi dobrým kytaristou a zpěvákem, který ctí tradice velkých mistrů. Jeho autentický bluesový projev léty zrál i díky společnému jamování s legendami jako byli a jsou Bo Diddley, John Lee Hooker nebo B. B. King. Jeho hudebním guru byl Clarence „Gatemouth“ Brown, louisianský a texaský bluesman, který zemřel v 81 letech po komplikované evakuaci zapříčiněné hurikánem Katrina. 

Ostatně, přesvědčte se sami:

nebo

20. ročník Rock for People nabídne od 3. do 5. července v hradeckém Festivalparku osvědčenou kombinaci prověřených jmen a nových talentů doporučených evropskými showcasovými přehlídkami. Ze zahraničních interpretů jsou potvrzeni Manu Chao La Ventura (FR), Biffy Clyro (UK), Chase&Status (UK), Madness (UK), The Naked and Famous (NZ), Netsky LIVE (BE), Tom Odell (UK), Asian Dub Foundation (UK), The Strypes (UK), Molotov Jukebox (UK), School is Cool (BE), THePETEBOX (UK), The Afghan Whigs (US), We Came As Romans (US), Emmure (US), Holy Esque (UK) či Tricot (JP). Za českou hudební scénu jsou v současnosti potvrzeny kapely Lucie, Divokej Bill, Tata Bojs nebo Vypsaná fiXa

Reklama