Jak praví klasik: zkuste si užívat malých věcí, protože když se ohlédnete zpět, nejspíš zjistíte, že byly velké. Učte se krok po kroku a ono to půjde. Život bude určitě zábavnější a vy šťastnější.

63bd4f38e47eeblobid0.png
 
1. krok: Zjistěte, co vám dělá radost, a věnujte se tomu

Štěstí má spoustu významů. Co znamená štěstí právě pro vás? Jsou to večeře v restauraci, procházky v přírodě, čtení knih, hudba nebo prostě chvíle odpočinku? Ať už je to cokoliv, zařaďte to do svého života tak často, jak to jen půjde. Prospěje vám to.
 
2. krok: Dívejte se na svět očima dítěte

Děti jsou těmi nejlepšími učiteli, když přijde na umění radovat se z maličkostí. Inspirujte se těmi svými nebo se vraťte zpět do vlastního dětství. Pamatujete si, jak jste začali poznávat svět? Stavěli jste hrady z písku. Skákali z kaluže do kaluže. Chodili bosí. Stavěli bunkry z dek a četli potajmu s baterkou. Po dobrém jídle jste šťastně olízli zbytky dobroty na talíři, puse a prstech.

63bd4f8f79610blobid0.png
 
3. krok: Zapisujte si svoje denní setkání se štěstím

Včerejšek je minulostí, zítřek je záhadou a dnešek bude pryč dříve, než řeknete švec. Každodenní radosti až příliš často zmizí z naší mysli. To ale můžete snadno změnit.
 
Začněte si psát, co vás přes den potěšilo. Po čase si tak uvědomíte, kolik krásných věcí se člověku může během života přihodit. Nakreslilo vám vaše dítě kouzelný obrázek? Přistál na vašem okně motýl? Povedl se vám ten nejlepší vlastnoruční dort pro někoho, na kom vám záleží?
 
Proč čekat na velké okamžiky, jako jsou Vánoce, zasnoubení, nový byt nebo povýšení v práci? Možná namítnete, že pro samou práci už nemáte na radost čas. Tak to ale není. Stačí malé krásné okamžiky přivolat. A každodenní hektický život si zjednodušit.
 
Třeba malé i velké spotřebiče Gorenje jsou navrženy tak, abyste si i přes všechny povinnosti nezapomněli cenit si jak malých, tak velkých věcí, které život přináší. A protože jim je vlastní i krásný design, bude vás těšit už i pohled na ně.
 
Nemusíte už proto čekat na svatbu, abyste si všemi smysly vychutnali delikátní dort, když si těsto můžete jednoduše připravit pomocí kuchyňského retro robota Gorenje MMC1000RL. A upéct ho v troubě Gorenje BPSAX6747A08BGWI s automatickými programy a dalšími vymoženostmi pro jednodušší život v kuchyni. Nemusíte čekat na letní grilování, protože ho můžete se šikovným stolním grilem Gorenje KR1800EPRO pro své přátele uspořádat kdykoliv. A už vůbec nemusíte čekat na štěstí. Je totiž přímo tady, všude kolem nás.

63bd4f3de074bobrazek.png
 
Více o zmíněných pomocnících pro jednodušší život

Kuchyňský robot Gorenje MMC1000RL v retro designu s výkonem motoru 1000 W a sedmi rychlostmi využívá planetární systém míchání - všechny složky proto budou rovnoměrně propojené a provzdušněné, těsto dokonale pružné a nadýchané. Mixovací 4,5l nádobu z nerezové oceli i průhledné víko jde mýt v myčce. Spotřebič je dodáván s hákem na těsto, šlehací metlou, plochou metlou a flexi metlou. Cena robotu v barvě šampaň je 6 999 Kč, prodává se i v černé barvě za stejnou cenu.
 
Nová chytrá XXL trouba Gorenje BPSAX6747A08BGWI OptiBake zvládne s přesností na jeden stupeň teplotu od 30 °C až do 300 °C, takže v ní hravě vykouzlíte se speciálním programem i pravou italskou pizzu nebo focacciu jako z kamenné pece. Má 22 automatických programů pro nejoblíbenější pokrmy, můžete využít i program pro pečení s párou, teplotní sondu, pečení v krocích nebo fritování bez tuku. Nechybí ani pyrolytické automatické čištění. Troubu s Wi-Fi jde ovládat pomocí aplikace ConnectLife i na dálku. Stojí 19 990 Kč.
 
Kontaktní gril Gorenje KR1800EPRO se silným výkonem 1800 W umožňuje tři způsoby grilování. Když budete připravovat burgery nebo steaky, je nejlepší pokrm sevřít mezi spodní i horní rozpálenou desku. Pro gratinování je dobré ponechat mezi deskami malou mezeru. A když budete třeba grilovat krevety, jednoduše gril rozevřete a získáte dvě velké plochy. Grilovací desky jsou opatřené nepřilnavým povrchem a každou z nich zahřívá výkonná ohřevná deska, která šíří rovnoměrné teplo regulovatelné ve čtyřech úrovních žáru. Stolní gril stojí 2 999 Kč.

Více informací: cz.gorenje.com
63bd4ef3ba191obrazek.png

Reklama