Dnes si povídáme o tom, co nás činí šťastnými. Pro někoho je to pohled na spící dítě, předoucí kočka na klíně, voňavé koláče právě vytažené z trouby. No a právě ty koláče nám udělají ideální oslí můstek k zítřejšímu tématu, kterým bude stolování. Můžete je uspořádat různě:  Romanticky – při pikniku v trávě, nouzově – na pařezu v lese,  klasicky – s rodinou u televize, konzervativně – u tetičky při kávě, svátečně – o Vánocích, opulentně – na svatbách.  

Jídlo a stolování s sebou přináší spoustu zajímavých příhod a zážitků. Určitě i vy jste během jídla nebo stolování zažila něco veselého a vtipného, čemu se smějete ještě dnes, nebo naopak trapného a politováníhodného, kdy jste se hanbou propadala.

Podělte se s námi o své zážitky, pošlete je na  redakce@zena-in.cz a my vás odměníme pěkným dárkem. Pokud si na žádné příhody nevzpomínáte, ale rádi byste přispěli svou troškou do mlýna, zpestřete naše téma alespoň obrazově. Vyfotografujte svůj stůl, (může být  slavnostní a načančaný, ale klidně i lidový, jako když na něm vybuchne granát), napište krátký komentář a pošlete na stejnou adresu redakce@zena-in.cz.

Když budete mít štěstí, dárek vás nemine. O tom je přece život.

Reklama