Máte duševně náročnou prací? Nezvládáte stres? Řešíte finanční krizi nebo rozchod s partnerem? A jak je na tom váš sexuální apetit?

Nejste náhodou na mateřské a nepadáte „na ústa“ jako Jana z Brna?

Hroutila jsem se únavou. Dvě malé děti, domácnost a nikdo, kdo by mi pomohl. Muž věčně v práci. „Dopovala“ jsem se kávou, zkusila jsem guaranu. Sice jsem se po nich cítila o něco lépe, ale večer ne a ne usnout. Druhý den jsem byla o to ještě unavenější. Kde vzít energii na každodenní kolotoč zcela všedních povinností? Pak mě zaujal obrázek zářivé slunečnice v časopise (v čekárně dětského lékaře). Proč nezkusit přípravek, který slunečnice nabízela? A tak jsem si v lékárně, když jsem vyzvedávala kapičky na kašel svých ratolestí, koupila i Phytin. Brala jsem třikrát denně dvě tabletky. V noci jsem spala jako mí drobečkové a ve dne jsem měla sílu i k úsměvu. 

ppCo to je Phytin?

Phytin je přírodní stimulant (biostimulant), který se nachází v semenných obalech rostlin. Získává se ze semen slunečnice ve formě kyseliny inozitolhexafosforečné (kyselina phytinová). Ta je enzymem zvaným phytáza dále rozkládána a její složky se zapojují do regulace metabolických procesů. Navíc plní roli růstového faktoru a optimalizuje veškerou funkci buněk.

K čemu pomáhá?

Pomůže překonat stres a jeho následky jako únava, tělesné a mentální vyčerpání, úzkost a deprese. Zvyšuje duševní a fyzickou výkonnost, odstraňuje únavu a pocit vyčerpání a povzbuzuje obranyschopnost a regeneraci organismu. Má přímý aktivační účinek na nervový systém, takže zároveň i zvyšuje intenzitu a stabilitu pozornosti.

Phytin, podobně jako ostatní fosforové sloučeniny, podporuje růst a vývoj tkání, krvetvorbu, tvorbu kostí a zlepšuje funkce nervového systému. Po několika dnech užívání již cítíte ten rozdíl. Výtažky semen slunečnice totiž zvyšují schopnost hemoglobinu v červených krvinkách přenášet kyslík, takže se cítíte osvěženi jako po týdnu na horách.

Phytin® užívejte při následujících stavech:

● Při psychické a fyzické únavě, vyčerpanosti a depresivních stavech.

● Při stavech kladoucích zvýšené nároky na organismus a psychiku, jako je dlouhotrvající pracovní vypětí, stres a rekonvalescence po nemoci.

● Při nespavosti, nechutenství, nervových poruchách, chudokrevnosti (samostatně nebo v kombinaci s dalšími léky).

● Při funkčních sexuálních poruchách, neurastenii, ztrátě libida a životního elánu.

Užívání Phytinu je bez jakýchkoli vedlejších účinků a zcela netoxické. Kyselina phytinová není žádná novinka, její blahodárné účinky jsou známé již od 19. století. Za tu dobu byla intenzivně zkoumána vědci z celého světa, kteří její vlastnosti potvrdili.

Dávkování a způsob užívání

Na počátku užívání či v krizových situacích je nutno užívat maximální dávku. Po plném projevení účinků Phytinu (obvykle během 2-3 dnů) lze dávku snížit. 

Užívejte Phytin půl hodiny před jídlem podle následujícího schématu:

● Dospělí: 2-3 krát denně 1-2 tablety 
● Děti ve věku 3-6 let: 1-2 tablety denně
● Děti ve věku od 6 let: 2-4 tablety denně

Užívání Phytinu® není doporučováno v průběhu těhotenství a laktace a u dětí do 3 let věku.

Balení obsahuje 40 tablet po 250 mg kyseliny phytinové.

Reklama