Pokud ale umí sterilizátor také zdravě uvařit v páře pro celou rodinu, je to multifunkční přístroj, který bude vítaným pomocníkem každé rodiny s malými dětmi. Multifunkční digitální parní sterilizátor BAYBY BBS 3020 takový je. Navíc má velkou kapacitu – zvládne najednou sterilizovat až 6 kojeneckých lahví včetně doplňků. S funkcí rychlé sterilizace zvládne proces během pouhých 10 minut. A když skončí sterilizační program, zvládne tentýž stroj zdravě uvařit třeba mrkvičku na páře. Více na www.bayby.cz .

 bab1.jpg

Přístroje, které nabízejí více funkcí najednou, jsou velmi oblíbené. S jedním pomocníkem se pak zvládne hned několik věcí najednou. Přesně takový je i Multifunkční digitální parní sterilizátor BAYBY BBS 3020. Pojďme si ho představit blíže.
 
ZAJISTÍ HYGIENICKOU ČISTOTU POTŘEB PRO MIMINKA, I ZDRAVĚ UVAŘÍ
 
bab2.jpgBAYBY BBS 3020 je multifunkční digitální stroj, který nabízí hned několik zajímavých funkcí najednou – umí sterilizovat, i vařit. S přehledným displejem se snadno zorientujeme v nabídce programů a naučíme se přístroj rychle ovládat.

Díky velké kapacitě se nám do přístroje vejde až šest lahviček i s doplňky, jako jsou savičky, víčka, atd., a s funkcí rychlé sterilizace bude proces hygienické čistoty hotov již do deseti minut. Přístroj umožňuje také sterilizační cyklus na 6 nebo 12 hodin. Díky této funkci můžete například zapnout sterilizační program večer, před spaním a ráno máte rovnou k ruce připravené lahvičky v absolutní hygienické čistotě přímo k použití. S přístrojem se pracuje velmi jednoduše, stačí vyskládat lahvičky dnem vzhůru do držáku lahví a savičky a víčka na držák doplňků a nalít do přístroje 90 ml vody, přiklopit víkem a nastavit požadovaný program. Zvukový i světelný signál nás pak informuje o konci sterilizačního procesu.

Funkce parního ohřevu – na ovládacím panelu přehledně označená jako „steam“, je určena pro vaření pokrmů v páře, což je nejzdravější způsob přípravy pokrmů. Jídla připravená na páře si uchovávají vitamíny a důležité živiny pro zdraví. Jemně párou povařená zelenina a ovoce je ideální pro miminka, která začínají jíst pevnou stravu, ale díky velké kapacitě přístroj můžeme využít i pro uvaření jídla pro celou rodinu.
K vaření v páře využijeme parní mřížku, která je součástí přístroje, na kterou položíme nakrájené kousky brambor, mrkve, brokolice, či další zeleniny (ale i ovoce). Do přístroje dáme vhodné množství vody (záleží na potřebné délce vaření – bližší informace nalezneme v přiloženém návodu) a zapneme tlačítko „steam“. Po ukončení cyklu vaření zhasne světelná signalizace.

Přehledný digitální LCD displej ovládacího panelu nás informuje o probíhajícím procesu a umožňuje snadné ovládání přístroje. Všechny části, kromě nerezové topné desky jsou vyrobeny z materiálů, které neobsahují BPA (Bisphenol A).
bab4.jpg

Multifunkční digitální parní sterilizátor BAYBY BBS 3020 je k dostání například na www.malvik.cz  za doporučenou akční maloobchodní cenu 1.799 Kč. Více informací o výrobku a další místa prodeje najdete na www.bayby.cz .
 

Uložit

Uložit