Další písnička k popukání. Tahle je pro posluchačku Tinu5. Jo, mateřská dovolená není žádný med... parádní sonda do povinností mladých maminek.

Tuhle písničku jsem také neznal a moc za ni děkuju posluchačce Tině5.


Milá redakce, všem přeji krásný MDŽ nejen ženám, ale všem v redakci, kdo se nám snaží zpříjemnit každodenní život.

Vybrala jsem tuto písničku:

nejvíc jsem se musela usmívat při těch telefonátech kamarádek.. jak se pořád máš..., taky to občas zažívám od bezdětných známých, ony nechápou, co FURT doma dělám. Asi nic.

A taky málo filmů se mi podaří dokoukat s manželem do konce(už se mi směje, že mi z každého filmu nahraje prvních 10min za sebou a  bude mi stačit jedno dvd:-))), ale zase dokážu vstát ve tři ráno a budit rodinu čerstvě upečenými rohlíky, bagetkami či koláčky nebo nějakým moučníkem.. za jejich úsměvy mi to stojí.

Ženy, buďme ženami, nechme se rozmazlovat svými muži, buďme jejich okrasou, oporou, zkrátka krkem rodiny.
Krásný celý pátek, víkend a kdo s námi budou mít jarní prázdniny, tak krásné jarní prázdniny a trochu toho sluníčka přeje,

Tina5

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou redakce.

Téma dne 8. března 2013: Rádio ŽENA-IN.cz vám hraje k MDŽ

Zpříjemněte si den písničkou! Odpovězte mi na otázku:

  • Jaká písnička se vám hned vybaví, když se řekne: píseň o ženě?

bookSvou odpověď mi pošlete na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Z kapacitních důvodů budu pouštět vždy jen jednu písničku od jedné čtenářky, berte to tedy jako takovou skladbu na přání. Když se náhodou trefíte do písničky, kterou pošle nějaká čtenářka před vámi, nezoufejte, vyberu pro vás jinou písničku od stejného interpreta. Předpokládám, že zájem o téma (jak už to u našeho rádia bývá) bude veliký, tak se nezlobte, když se na vaši písničku vůbec nedostane. Doufám, že vás potěší i písničky pro ostatní čtenářky.

Pozor! Abyste měla šanci na dárek, je potřeba k tipu na písničku připojit i odkaz na YOUtube, kde je k poslechnutí. Můžete také napsat krátký text o tom, jestli máte s touhle konkrétní písničkou nějakou zajímavou vzpomínku.

Příspěvky posílejte nejpozději 8.3.2013 do 14.30 hodin. Později je ještě větší pravděpodobnost, že už nebudou uveřejněny.

Dárek: Jednu ze čtenářek, které si napíší o písničku na přání, odměním pěkným dárkem, knížkou Ivy Málkové a Jany Dostálové: Nakupujeme s rozumem, vaříme s chutí.

Reklama